Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokóban levő dohányosok...

Leszokóban levő dohányosok (illetve azok is akik tervezik hogy leszoknak, azok is akik már leszoktak). Van kedve valakinek egymást támogató, nyílt beszélgetéshez?

Figyelt kérdés
Akár itt a kérdés alatt. Nekem ez volt az első napom cigi nélkül. Tapaszt használok, nagyon nehéz! Úgy érzem bármely percen képes lennék elcsábulni, szerencsére mostmár nem tudok cigit venni. Ki hogy bírja, ti mivel foglaljátok el magatokat, kinek mennyire erősek az elvonási tünetek?

2020. jún. 30. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Pont ma egy hete, hogy nem szivom a cigit. Semilyen segedezkozt nem hasznalok a leszokashoz. Az elso ket nap engem is megorjitett, egy het elteltevel naponta 1x-2x szalat kivanok csak meg. Elso ket nap szotyiztam. Van egy app androidon "Dohanyzasrol leszokas" engem ez motival igazan mutatja, hogy mennyi cigit NEM szivtam el azota miota nem dohanyzom es hogy mennyi penzt sporoltam :) Ne add fel hisz eddig kibirtad :)


6evig dohanyoztam napi egy dobozzal szivtam

2020. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is használom az alkalmazást. Fuh nagyon nehéz, még mindig, de remélem hamarosan jobb lesz. Minimális pozitív változást azért már érzékeltem. Például nem vagyok büdös:)) Légzésem is mintha javult volna. Persze a negatív sokkal több. Én napi 2 dobozzal is elszívtam az utóbbi időben, kb én is 6 évig cigiztem rendszeresen, szóval kezet is foghatnánk. :)) Hajrá neked is kedves válaszoló. Ne ess kísértésbe, mindig tudd hogy miért teszed ezt, és hogy semmi értelme annak a ciginek.
2020. júl. 1. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a pozitivakat probald eszre venni. En peldaul szeretem a samponokat es a hajpakolast, most hogy nem dohanyzok napokig ereztem :D sok sikert kitartast!
2020. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!