Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Támogatod vagy ellenzed a...

Támogatod vagy ellenzed a marihuana legalizálását? Miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 04:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Ellenzem, pont mint a szeszes italokat. Nem azért mert szentk*csög vagyok, csak egyszerűen felfordul a gyomrom amikor egy részeg/betépett embert látok. Igyanak/tépjenek be otthon...
2010. jún. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Ellenzem, mert a magyar ember nem ismeri a mértéktartást. Se alkoholban, se kávéban (sokan nyakra-főre vedelik), se más élvezeti cikkekben.
2010. jún. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
59%
támogatom, mert az alkohol és főleg a rush sokkal károsabba, és legálisak! Vagy tiltság be azokat is...ebben így nem sok logika van!
2010. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

támogatom! ha ésszel használjuk nem olyan káros mint a cigi és a hatása és sokkal jobb ;)

ezenkívül csak politikai döntések miatt nem legalizálták

2010. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
támogatom. mert ha már az alkohol is legális (ami szerintem sokkal károsabb) akkor már ez is legyen az.
2010. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
szerintem nem kéne se alkohol, se drog, se cigi! ha valaki ettől érzi jól magát, vagyis ezektől akkor az már rég rossz!
2010. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
94%

szerintem mindenki maga dönti el,hogy mi a jó neki.

Amúgy én támogatom, viszont a magyarok tényleg nem ismernek mértéket.

2010. jún. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Támogatom! Kevesebb a mellékhatása mint az alkoholnak, és köztudott, hogy az alkohollal szemben hamarabb épül ki a tolerancia mint akár a fű ellen... Elcsépelt példa de nézzük meg hollandiát, nem mászkálnak az emberek pucéran bozótvágóval hadonászva csak azért mert be vannak szívva :)
2010. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Támogatom! Az alkohol szerintem sokkal több emberi életet tesz tönkre mint a fű. Füvezni jó dolog, evvel csak magunknak tudunk ártani, nem úgy mint az alkohollal. Az alkoholisták a családjukat is tönkre teszik lelkileg, néha fizikailag is. Mind e mellet az ország rengeteg bevételtől esik el.

Ajánlom mindenkinek: CopyCon Botrány és Babylon című számát.

2010. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Támogatom, ha a pia legális akkor nincs rá ok h pont ez ne legyen az.
2010. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!