Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki aki ért hozzá segítsen...

Valaki aki ért hozzá segítsen már a likvidelésben!?

Figyelt kérdés

Régen megvettem egybe a dohányboltba a nikotinos cuccokat amiket szerettem! Nagyon jó volt!

Ezt kevertem:

[link]

Ezzel:

[link]


Tehát nikotinos löttyöt, mentes ízesítettel, mert hogy itthon csak ilyet lehet venni... Vagy-vagy...


Szóval ezt kevertem közvetlen az e Cigibe olyan fele-fele aránnyal.

Nagyon jó volt..

Ízre is és hozta azt amit a cigiben szerettem, hogy tüdőn vágott! Nem torokhatás vagy mi... Hanem lent éreztem a tüdőben, hogy ez jó erős!


Csak ez drága volt... De 11 év dohányzás után sikeres átálltam erre!


Kutattam hogyan lehetne olcsóbb és egy ismerősöm ajánlása alapjan rendeltem 50-50 PG-VG, 18MG nikotin alaplevet eliqid.vg-ről.


Azonban ez egyáltalán nem vág tűdön....

A cigit továbbra sem kívánom szóval a nikotin benne van, de nem érzem azt, hogy na ez jó erős volt....

Konkrétan a dohányboltossal minden reggel köhögtem ha nagyokat szívtam bele és nap végre volt amikor már nem. Ami nekem teljesen jól van így, mert én ezt szerettem a cigiben is...

Ezzel a netről rendelt 50/50 keveréssel viszont még reggel sem érzem ugyanezt...


Ugye van ez a PG-VG.

PG=íz, torok hatás

VG= füst


Nekem melyik legyen többletben ha azt szeretném, hogy tüdőn vágjon a gőz?

A dohányboltos verziók milyen keveréssel vannak? Azt észre vettem, hogy azok jobban füstöltek szerintem... mintha...


Tehát a LÉNYEG:

Azt szeretném, hogy erős legyen! Nem torokhatásban vagy miben, hanem hogy ha letüdőzöm és bent tartom akkor jöjjön az az érzés, hogy megüt és ki kell fújjam!


Az eliqid.vg admin az íz bajnokot ajánlja, 30VG-70PG-t, a torokhatás miatt. PLS HELP!



2020. júl. 2. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez alapján a vivo eliquidek 30vg 70 pg-sek kb (inkább 25vg 75pg, mivel általában az aroma és a nikotin is pgben van oldva), tehát neke az ízbajnok kell, amit az admin ajánlott.

2020. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!