Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sikerült már valakinek leszokn...

Sikerült már valakinek leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Van olyan ember, akinek sikerült már leszokni a dohányzásról? Ha igen, akkor hogyan? Mi volt a legbeváltabb módszer, hogy végleg leszokjon valaki a dohányzásról?

2020. júl. 11. 04:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a nagyapámnak.

A módszer az volt, hogy elhatározta, nem gyújt rá soha többé. És nem gyújtott rá soha többé. Nem túl bonyolult módszer.

2020. júl. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, e-cigivel.
2020. júl. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Két hét szenvedés aztán vége és utána csak egyre jobb lesz a közérzet is

Én 10 évnyi dohányzás után tettem le a cigit véglegesen

2020. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy könyv segített. 1 napig sem szenvedtem cigi nélkül, mar vagy 10 éve nem gyújtottam rá. Akaraterő nem kellett, nekem olyan amúgy sem volt :) Akit érdekel küldjön privátban email cimet es atkuldom a konyvet. Allen Carr írta, de netről is le lehet tölteni.
2020. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Közel 10 év óta nem szívtam egy szálat sem, pedig előtte több mint 40 évig.

Szépen, fokozatosan, minden pár szállal kevesebbet, és hetente-kéthetente tértem át egyre gyengébb és gyengébb nikotin-tartalmúra. Ezzel fokozatosan vontam meg magamtól a nikotint, és még lelkifurdalásom sem volt, nem hogy elvonási tüneteim.

2020. júl. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Másik lakásba költöztem. Kiültem az erkelyre első nap cigizni és láttam hogy a füstöm a szomszéd erkélyének firssen mosott ruháira száll. Úgy elszégyelltem magam, higy nem gyújtottam rá többet. Kellett a környezetváltozás hozzá. 3 hétig még hiányzott addig volt egy tartalák szál a fiókban. Aztán elmúlt és undorrá változott. Párom is leszokott. Ő mérges lett hogy kitiltották mindenhonnan a cigit meg dohamyboltok lettek. És váltott e cigire.
2020. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Barátnőm terhes lett. Mikor megtudta azonnal letette. A kórhazban meg találkoztam egy nővel akinek kiderült hogy tüdőrákja van. Ő akkor tette le azonnal.
2020. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#1 az én papám is ezt csinálta kb 70 évesen úgy, hogy 'világ életében' bagózott...

Apám is

2020. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Több millió ember van a világon, aki leszokott. A leghatékonyabb módszer egy receptköteles gyógyszer, a Champix.
2020. júl. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7 tüdőrák esetén már általában késő lerakni, max az életben maradási idejét el tudja húzni ha nem cigizik

De vannak komoly tüdőbetegek meg tüdőrákosok is akik nagy ivben tojnak mindenre és továbbra is füstölnek

2020. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!