Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Így sikerül leszokni a dohányz...

Így sikerül leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok kb. 2 éve szívom a cigarettát és emellett kondizok is, egy hónapja a fekpadon levegöért kapkodtam és a mellkasomra ejtettem 120 kiló súlyt a mellkascsontom megrepedt kórházba kerültem ezután 4 hétig rá se gyújtottam (60 szálas vagyok) mikor hazajöttem a kórházból 1 szálat szívtam el s undorodom töle de valami arra késztet hogy tegyem le. Sikerül 2 év után letenni ?
2016. okt. 16. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, sikerülni fog, sokaknak pár évtizednyi dohányzás után is sikerül abbahagyni. Minél előb hagyd abbba.

Allen Carr könyve nagyon sokat fog segíteni Neked, sokan hagyták már abba miután elolvasták.

2016. okt. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha nem fogsz leszokni.
2016. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Apósom 40 év után letette,szóval hajrá!Fejben dől el!
2016. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, sikerülni fog.
2016. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tanáraim közül kettő is úgy szokott le, hogy pont mikor reggel felkelt, vért köpött. A pontos okát nem tudom, talán valami kezdetleges tüdőrák lehetett? Nem is tudom, de mind a kettőnek megmondta az orvos, hogy ha nem hagyják abba kb. most azonnal, akkor ezek után nagyon hamar meg fognak halni. Mind a kettő soha többet nem gyújtott rá, úgy beijedtek, pedig elég nagy dohányosok voltak, 1-2 doboz/nap. Utána nem is kívánták, végül is majdnem a halálukat okozta.

Egy iskolában tanítottak, érdekes, hogy mind a kettő szinte pont ugyanúgy járt (lehet azért, mert nem is annyira ritka az ilyen, talán még neked is van ilyen ismerősöd). A kettőnek nem egyszerre jelentkezett a probléma, az egyik nő volt, őneki előbb jelentkezett azt hiszem.

2016. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!