Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sokat dohányzom hogy szokjak...

Róbert dávid kérdése:

Sokat dohányzom hogy szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Napi 25 szál elmegy,probáltam az akaraterő módszert de nemjött össze,nincs talán elég akarat erőm. Eléggé lehúz és mostanában egyre többet köhögök.Adnátok tippeket,tanácsokat amivel megszabadulhatnék tőle? Már a tököm kivan vele. 29/F

2020. júl. 20. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Sportolj valamit.
2020. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig sajnos mással nem fogsz leszokni mint elhatározással és kőkemény akaraterővel.
2020. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 qkker1 ***** válasza:
100%

Pedig csak akaraterővel működik, minden más csak hókuszpókusz!

20+ év és napi 40-60 szál szofi után tettem le, nem könnyű , de nem lehetetlen.

2020. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Akaraterővel nehéz lesz.

De ha egyszerűen látod magad nem dohányzóként, akkor eszedbe sem jut rágyújtani

2020. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Költözz el. Én úgy tettem le. Az új lakasba már nem gyújtottam rá. Plusz kerestem mást ami pótolta ami a teázás lett.amúgy tanácsos ja nem alarsu rákot copdt vagy érszűkületet
2020. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ülj le és gondold végig azt, hogy mennyire van neked arra szükséged, hogy azért fizess nem kevés pénzt, hogy büdös legyél, köhögjél, sárga legyen a fogad, és hamarabb halj meg. Ha ezeket végig gondolod akkor már csak az elhatározás kell, és nem fogsz többet cigizni ha felfogod, hogy valójában mit is csinálsz.
2020. júl. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!