Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kívánom így a cigit, ha...

Miért kívánom így a cigit, ha előtte nem kellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég volt két stresszes napom, sok munka, egyeztetés, megbeszélés, reggeltől-estig és este poénból kértem egy cigit a kollégától, mert jó volt az illata és már jó pár éve nem volt a kezemben. Persze 1-2 szívásnál köhögés, de a végére annyira baromi jól esett mint még soha. Másnap, hogy leteszteljem, megint kértem és akkor még jobban esett, utána pedig egészen lefekvésig álmodoztam arról, hogy csak még egy cigit. (eddig ennyire csak szexről álmodoztam ilyen hosszan)

Nem akarok rászokni, de most megijedtem nagyon, hogy rá tudnék és még most is kívánom, ahogy írom a sorokat.


előtörténet:

Habár fiatalon keménykedésből és bulikban elment néhány szál de soha nem vonzott és soha nem okozott kielégülést, inkább pótcselekvés volt. Sőt, volt, hogy ki akartam próbálni 18 évesen, hogy milyen érzés rászokni, és hogy le tudnám e rakni utána, és egy hónapig cigiztem úgy, mintha tényleg cigis volnék, de utána egyáltalán nem hiányzott, még örültem is, hogy vége.

Most viszont két szál cigi után esküszöm, függőnek érzem magam.


Ez miért? Meg akarom előzni már most és szeretném tudni az okát.



2020. júl. 23. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert tetszett a szertartás.
2020. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a szertartást ismerem, sosem zavart kint állni a cigisekkel és dumálni és mint írtam, régebben is csináltam és néha elment 1-1 cigi, de úgy 6-7 éve nem gyújtottam rá, főleg amióta gyerek is van, viszont itt most hihetetlenül finom és kielégítő volt a cigi és a füst. Ez ami megrémiszt. Szinte olyan volt, mintha átestem volna egy gyors orgazmuson és semmi köze nem volt a szertartáshoz.
2020. júl. 23. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet eszedbe jutottak a régi pozitív emlékek.
2020. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Függőségnek hívják, egyre több és több kell belőle.

[link]

2020. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!