Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kívánom hirtelen ennyire...

Miért kívánom hirtelen ennyire a cigit, amikor még soha ki sem próbáltam?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, még sosem próbáltam ki a cigit, mert utáltam a szagát,

mostanában mégis nagyon szeretem a cigifüst-szagot. Ha valaki mellettem dohányzik, nagyon jól esik beszívni a füstjét. Nem értem, miért alakulhatott ki ez, hiszen pár éve még nagyon zavart, alig kaptam levegőt, amikor valaki mellettem cigizett.



2020. jún. 17. 12:48
 1/4 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy hülyeség, de én sokáig azért szerettem a cigi szagát, mert jó emlékek, egy adott ember jutott róla mindig eszembe.

Az nem tudom, lehetséges-e, hogy passzív dohányosként rászokj, én nem szoktam rá, pedig én néha szívtam is.

2020. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Lehet tetszik a füst.
2020. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván annyira sokat szívtad be a füstjét hogy sikerült rászoknod erre. Ha egy cigiből egy slukkot elszívnál lehet attól minden bajod lenne mert túl sok nikotin kerül beléd hirtelen, csak vigyázz ezzel mert így hamar ráfogsz szokni és észre sem fogod venni.
2020. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
énis éreztem hogy meg kell tapasztalnom xd
2020. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!