Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A ciginek miért nem szabad...

A ciginek miért nem szabad leszedni a szűrőjét?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap, egy ismerősöm buli után leszedte a ciginek a szűrőjét, és úgy akarta szívni, majd odajött egy másik barátom, majd kikapta a kezéből és eldobta, mondván, hogy “nem szabad leszedni a szűrőt te barom” majd elsétált. Senki nem tudta miért nem lehet leszedni. Valaki esetleg tudja?

2020. júl. 25. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert több méreganyag jut be a szűrő nélkül, ezért van az, hogy házidohányt se fogadnak el az emberek, meg veszélyes a "joint".

A kábszeresek szűrő nélkül szívják például a füves cigit, mert jobban "beüt".

A szűrő "megvéd" minimálisan a károsabb anyagoktól, plussz ha ízesített cigi, abban van a patron, amit el kell törni/pattintani.


-Egy nem dohányzó, de rengeteg dohányos ismerőssel rendelkező hozzászóló csak.

2020. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én sem dohányzom, néha-néha 1-et elszívok ha megkínálnak:).
2020. júl. 25. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Semmiség, ne aggódj, nem azért írtam csak, hogy "tapasztalatból" nem tudom, nem próbáltam ki a szűrős dolgot, csak rengetegen beszéltek erről anno nekem, mert nem itélem el a cigizést, csak én nem csinálom meg, csak nem szeretem ha rám jön a füst :D

Meg volt olyan osztálytársam középben több is, akik kábszereztek egy darabig és őket kérdeztem, hogy miért nem rendes hüvelybe töltik. Akkor mondták, hogy ezért, meg ennek utána is néztem, mert érdekes volt.

2020. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert úgy károsabb.
2020. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hellmano ***** válasza:
91%
Figyeld régen nem volt füstszűrő több cigin sem, de gondolom fiatal vagy így nem ismered ezeket. Kossuth stb. Ezeket talpas cigiknek nevezték. Szóval, aki akarja leszedheti róla max. károsabb a cucc. Bár én senkinek nem ajánlanám a dohányzást. Felesleges pénz kidobás és még károsítja is magát az ember. Soha nem dohányoztam sőt 1 szálat sem szívtam el életemben, de nagybátyám ilyen talpas cigiket szívott.
2020. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
le lehet szendi ha előbb akarsz tüdőrákot.
2020. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Fiatal vagyok az igaz, bár apukám mesélte, hogy volt olyan cigi amin nem is volt szűrő, meg hogy “munkás” ciginek nevezték ezt:D.
2020. júl. 26. 00:14
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Fiatal vagy de nem hülye ugye? Úgyhogy nem fogsz rászokni?
2020. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmire sem rászokni! Ezt szeretem magamban:) ha elhatározom, hogy nem szokok rá, akkor nem fogok!:)
2020. júl. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!