Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigizőket hogyhogy nem...

A cigizőket hogyhogy nem zavarja a cigi erős bűze?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Igénytelenek erre más magyarázat nincs. Régen cigiztem egy darabig. Engem akkor is zavart hogy büdös a ruhám meg a szám. Le is szoktam.
2020. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Én szeretem a szagát, ennyi.
2020. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Rajtam sok nemdohányzó sem érzi, mindig csodálkoznak, ha először látnak rágyújtani, mert nem érezték rajtam.

A kezeimen viszont megmarad a szag, nem mosok többször illatos szappannal kezet, miután elszívtam, az kifejezetten zavar. Épp ezért mániákusan kezet mosok minden dohányzásom után.

Sok dohányost pedig azért nem zavar a ruháján maradt szag, mert már nem érzi, hozzá szokott az orra.

2020. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*, ha nem mosok
2020. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
A dohányzástól tompul a szaglás és az ízlelés is. Egyszerűen nem érezzük büdösnek.
2020. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Így van nem érzik a szagokat meg az ízeket, de ez érdekli őket a legkevésbé.

Egyszerűen szenvedély betegek és ez felül ír mindent.

2020. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Ezt a kamu szöveget. Szenvedelybeteg jaj de jó BETEG így aztan joga van napestig füstölni más orra alá. Én miért nem lettem dohányos ha ez egy betegség? Nevetséges. Büdös ostoba igénytelen emberek összefüstölik az egesz Földet aztan ha jön a tüdőrak meg az erszűkület fizesse a tarsadalom az ellátasukat. Mert sokszorosan merítik ki amit tbre fizettek. Az is szép mikor megy nyavajgás mennyire nincs pénzük. Cigire bezzeg van mikor egy vagyonba kerül. Szánalmas. Betiltanám ha rajtam múlna. Van amelyik még terhesség alatt is szívja es szegény gyerek élhet a füstben amíg le nem lép otthonról.
2020. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Remélem akkor is így sipákolsz, ha kórosan túlsúlyos embereket látsz zabálas közben. Hiszen ők az étel szenvedélybetegei és még a dohányosoknál is jobban leterhelik az egészségügyi rendszert.

Vagy ha repűlővel nyaralni járókat, hiszen az egyik legkörnyezetkárosítóbb módon mennek nyaralni.

Esetleg a sok gyerekes családok miatt, hiszen az ökológiai lábnyomuk többszöröse egy kissebb családénak.

Vagy ha valaki müanyag palackból iszik, eldobható pelenkát használ, flakonos samponnal/tusfürdővel tisztálkodik, fast fashion ruhákat hord stb hiszen ezeknek van környezetbarát változata is, mégsem használják.


Nem azt mondom, hogy szép dolog a dohányzás, de az törje az első pálcát a dohányosok felett akinek ki teljesen környezetbarát, egészséges életmódot folytat.


"Az is szép mikor megy nyavajgás mennyire nincs pénzük. Cigire bezzeg van mikor egy vagyonba kerül. Szánalmas. Betiltanám ha rajtam múlna. Van amelyik még terhesség alatt is szívja es szegény gyerek élhet a füstben amíg le nem lép otthonról."

Ezek pedig többnyire a kissebbséghez tartozó dohányosokra igazak, de tény hogy ássa el magát jó mélyen az aki terhesen vagy gyerek mellett dohányzik

2020. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ne offoljatok már, nem ez volt a téma, hanem az elviselhetetlen bűz :D
2020. aug. 5. 20:22
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Már megint egy ilyen **** kérdés....
2020. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!