Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigitől lehet hőemelkedésem?

A cigitől lehet hőemelkedésem?

Figyelt kérdés
Csak néha szoktam dohányozni, általában társaságban, meg ritkán egyedül ha megkívánom. Eddig nemvolt semmi baj ezzel, de 2nappal ezelőtt volt egy 37fokos “lázam”(inkább hőemelkedés mert az én alaphőmérsékletem 35fok) pont azután,hogy sokáig nem szívtam és aznap jopárat eltemettem. Mostmár minden oké, azóta nem cigiztem, de érdekelne, hogy ettől lehetett-e, mertha igen akkor inkább teljesen leteszem, amugy se hiányzik annyira csak ha épp kivoltam jól jött.

2020. aug. 10. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a két dolog között van összefüggés.
2020. aug. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2020. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mérgezés és oxigénhiányos állapotban, könnyebben elkapott fertőzés is okozhata. Tehát a cigi, lehetséges ok.
2020. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze lehetséges, ha pl. sok nikotin kerül a szervezetbe hirtelen, okozhat hőemelkedést és a mérgezés még lázat, rosszullétet is.
2020. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!