Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányos dolgozók, ti milyen...

Dohányos dolgozók, ti milyen időközönként mentek ki rágyújtani?

Figyelt kérdés
Egyedül, vagy csoportosan
2020. aug. 26. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem megyek ki egyszer sem. Munka közben nem dohányzom. Nem tiltott egyébként. Csak én úgy gondolom, hogy nem oda való. Amikor hazamegyek, akkor otthon nyugodtan, kényelmesen kiülök a teraszra és ott nyújtok rá.
2020. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
van, h óránként van 5 perc szünet, van hogy kimegyek van hogy nem :)
2020. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
5-10 percenkent, de van hogy gyakrabban.
2020. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
A 7 óra alatt 2x mehetünk ki. Rászoktam a duplára emiatt.
2020. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi az hogy mehetsz ki? Én nagyon nem dolgoznék ilyen helyen ahol ezt is megszabják
2020. szept. 3. 07:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden órában 10 perc szünetet lehet kivenni. Így 50 percenként ki tudok menni cigizni 8 óra alatt 7szer.
2020. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Àltalában munkakaezdés elött, egyszer munkaidö alatt, és harmadszor munkavégzés elött a közös kajálásnál szoktunk dohányozni. A fönök maga is dohányos, ö szokta kiadni a "cigiszünet" jelszót.

Tölünk nyugatabbra van, ahol egyáltalán nem szabad, hanem tilos a muknaidö alatti dohányzás. Más helyeken mehetsz ugyan, de levonják a munkaidödböl, vagy annyival tovább kell dolgoznod. (nem maradni kell annyival tovább, hanem dolgozni!)

2020. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A munkaadó a munkádért fizet, nem a cigiszünetedért.
2020. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es ezt nem értem, mi az hogy levonják, meg munka, ha nincs éppen munkám akkor benn maradok az idők végezetéig?!
2020. szept. 22. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!