Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos 2.4 vélemények? Kedvenc...

Iqos 2.4 vélemények? Kedvenc heetsek?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam ajándékba. Azóta nem szívtam rendes cigit :)

Érdekelne a véleményetek kinek mi a tapasztalata róla. Milyen régen szívjátok, nem hiányzik a rendes cigi, esetleg negatív tapasztalatok vagy hátrányok.

Több helyen olvastam hogy segíti a lerakódásokat is feloldani amit a rendes dohány okozott a tüdőnkben.

Igazából túl sokat nem tudok még róla, picit még szokatlan mert én eddig töltött cigit szívtam. (6 évig)

Én eddig még a narancssárga Heetset próbáltam csak. Nem tudom melyik hasonlít legjobban a cigihez. Ki melyiket szereti?


2020. szept. 2. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindig ízesített heetset vettem, bár nekem mindnek nagyjából ugyanolyan íze volt, az erdei gyümölcsöst éreztem a leginkább.


Én kocadohányos voltam és amikor a stresszes munka miatt elkezdtem rendszeresebben cigizni vettem ezt, hogy hátha egészségesebb, de nekem sokkal addiktívabbnak tűnt és nem tudtam abbahagyni amíg el nem fogyott minden heets. Emiatt már nem szívom.


U.i Ugyanitt IQOS eladó:D

2020. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) nem is tudtam hogy van erdei gyümölcsös is 😃 Hát sajnálom akkor ha neked nem vált be, mennyi ideig szívtad végül? :)
2020. szept. 2. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 4-5ndoboz heetsig szívtam, szóval nekem jó üzlet voltXD
2020. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aztán mi lett a sorsa? Megtartottad vagy tovább adtál rajta? 😃
2020. szept. 3. 04:26
 5/5 anonim válasza:

Pont egy hete van még, elégedett vagyok vele

Kedvets heetsek: piros, zöld

2020. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!