Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki gyengébb cigit szív az ha...

Aki gyengébb cigit szív az ha egyszer egy erősebbet sziv, akkor attól pl. Beszédülhet?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki fehér( nem tudom mit szív). Ma kért tőlem egy piros marlborot és együtt mentünk ki cigizni.


Ő két éve cigizik én egy hónapja. Még én is beszédülők, talán mert erős,de majd megszokom, ez nem lényeg.


Csak úgy kiváncsiságból, kérdezem.^ ^


2020. febr. 13. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen, de en pl semmi kulonbseget nem erzek, most gyengebbet vettem pl, mert nem volt amit szoktam, a parom reakcioja meg rogton az volt, hogy ezt harmasaval kell szivni🤷🏼‍♀️ De ugyanugy elvagyok egy darab szallal par oraig. Mondjuk ez nem szedules kerdes, csak siman nem erzem a kulonbseget. Az erosebbtol nagyon ritkan, a reggeli elsonel szedulok, pedig az is csak kozepes, nem kifejezetten eros, ugyhogy ugy gondolom, valami koze lehet a vernyomashoz is a dolognak, ugye a cigi eleve nincs ra jo hatassal, reggel pedig mas a vernyomas is ebredes utan, mint napkozben.

Szoval lenyegeben igen a kerdesedre a valasz. Megszedulhetsz az erosebb cigitol.

2020. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még egy hónapja cigizel csak, még időben vagy ahhoz, hogy letedd. Később mindenki megbánja, vállalj magadért felelősséget.
2020. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!