Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 1 hétig nem szívok akkor...

Ha 1 hétig nem szívok akkor kitisztul kicsit a tüdőm?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy folyton krákogok, jön fel ilyen nyálka is a tüdőmből. Főleg mikor köhögök. Tegnap már a kocsiban is egyik haverom észrevette hogy sípol a tüdőm.

Az lenne a kérdés hogy ha most 1 hétig nem szívok, akkor az elég idő lenne-e ahhoz hogy valamennyire regenerálódjon a tüdőm?



2020. szept. 8. 08:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az még hozzá tartozik hogy még kb másfél hónapig szívok, és utána leállok hónapokra. Most azért hagynák ki egy hetet, mert lehet így gázos, és akkor talán nem lenne semmi bajom...
2020. szept. 8. 08:30
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Itt valami más gond lesz gyerek... menj el orvoshoz. De azt ne mondd neki hogy mit szívsz :)
2020. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Neked valószínűleg sokkal komolyabb bajod van annál, ami egy hét alatt "regenerálódhat":(
2020. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze! Természetesen! Ha egy hetet kihagysz akkor semmi bajod nem lesz.
2020. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem lerakódott a sok füst a tüdőmbe. Az a baj hogy nagyon sok csavart cigit elszívok füstszűrő nélkül. Emellett meg többször pipázok is. 1 hetet talán ki tudok hagyni, de többet tuti nem, majd csak akk ha végleg elfogy.

Hát majd meglátjuk. Remélem azért életben maradok.

Köszi a válaszokat. Gondoltam senki nem tud semmi tutit, de talán rövid idő után is tudja magát tisztítani a szervezet.

2020. szept. 8. 09:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"talán rövid idő után is tudja magát tisztítani a szervezet."


nem

2020. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szóval akk mindegy h kihagyok e 1 hetet, vagy sem?

Ha nem számít akk tutira nem erőlködök. Ezért is írtam ki a kérdést. Hátha csinált már ilyet valaki?

2020. szept. 8. 09:42
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez egyenes út a tüdőrákhoz de te tudod.
2020. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
"Gondoltam senki nem tud semmi tutit" - bocs, de ehhez nem kell agysebésznek lenni, de ezt szerintem te is tudod. Tudod te, mit kellene csinálni, de amíg el nem határozod nagyon erősen, hogy VÉGLEG, TELJESEN leteszed, addig minden hiába. Ez kb. olyan, mint a 150 kg-s ember, aki a súlyfeleslegét egy hónap alatt akarja, persze nagyobb áldozathozatalok nélkül leadni. Ez ÍGY esélytelen. Életveszélybe sodrod magad. - Nem azért, de egy nagyon kedves barátunk épp tüdőrákban haldoklik. Dohányos.
2020. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!