Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit szóltok hozzá, hogy tilos...

Mit szóltok hozzá, hogy tilos a dohányzás az aluljárókban?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 6. 14:29
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
Engem nem tud érdekelni.Nem sűrűn járok aluljárókba.
2010. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%
szerintem hülyeség, de ok. akkor kimegyek a felszínre előbb.
2010. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
A csöviket ez szerintem nem érdekli. Viszont az átlagpolgárokból kevesebb dohányzik, akkor az ott lévő trafikos vagy virágárus némileg (nem sokkal) tisztább levegőt szív.
2010. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

de én nem szeretnék tüdőrákot kapni miattad.

nem csak ilyesmitől kaphatsz tüdőrákot! mellesleg a passzív dohányosoknál feleannyi esélye sincs, mint egy gyárkémény bagósnál! :D

2010. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

én személy szerint úgy szoktam közterületeken bagózni, hogy ha kisgyereket vagy nem dohányzót látok, akkor átrakom a másik kezembe vagy elnyomom stb.

De tudják mi a leghasznosabb propaganda az aluljáróbeli cigizés ellen? A tarhálók :D na miattuk amugy sem szokat szívtam aluljárókban, mert mindig jön vmelyik és kéreget! én meg birka vagyok és adok neki! arról ne is beszéljünk, hogyha sz@r kedvem van és akkor talál meg egy és nem adok neki, utána mi szokott menni! :D

2010. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%

"Felháborító! Miért szólnak bele, hogy hol dohányzok?!"

Mondjuk azért, mert azzal a füstölgő szarral az én tüdőmet is mérgezed. Nekem nincs közöm a hülyeségedhez, ha lassú halált akarsz magadnak jó sok pénzért, akkor csináld, de engem hagyj ki belőle.

2010. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
30%

14:38

és akkor mégis hol dohányozzak?he???

arra bezzeg nemfigyel senki, amikor az autóból 20 szor annyi káros anyag jön ki, és károsabb fél órát a károlyróberten tölteni, mint elszívni egy cigit..........szánalmas, ennyit tudok hozzáfűzni...

ammeg a törvény, engem csk idegesít, dehát ezvan:S

2010. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
90%
Engem személy szerint a megállóban zavar legjobban, amikor már nem tudok hova állni, mert jönnek és pofátlanul rágyújtanak mellettem. Mért nem figyelnek erre és húzódnak valahová ahol nem zavar senkit? Azért mert dohányzik, bunkó kell legyen? Ha nem is az egészségemért aggódom, utálom, ha valaki pofátlanul az arcomba fújja a füstöt! Tisztelet a kivétel, mert van normális dohányzó ember is csak ritka, mint a fehér holló!
2010. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
64%

"14:38

és akkor mégis hol dohányozzak?he??? "

Sehol. Minek szoktál rá? Hogy ne lógj ki a sorból?

2010. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%

"és akkor mégis hol dohányozzak?he???

arra bezzeg nemfigyel senki, amikor az autóból 20 szor annyi káros anyag jön ki, és károsabb fél órát a károlyróberten tölteni, mint elszívni egy cigit......szánalmas, ennyit tudok hozzáfűzni... "


A lakásodban. Ott szívhatod, engem nem zavar. Sőt, akár a kocsidban is, azt is leszarom. Ráadásul vannak dohányzásra kijelölt helyek...


Jah és az autóknak kicsit több haszna van, nem? Anélkül már kicsit nehéz lenne ...

De az aztán nagyon vigasztal, hogy a kipufogófüst is káros...akkor már nem baj, ha szívok egy kis cigifüstöt is mellé? Micsoda briliáns logika.


Amúgy a normális dohányosok nem zavarnak. Csak az ilyen parasztok, mint Te.

2010. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!