Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit szóltok hozzá, hogy tilos...

Mit szóltok hozzá, hogy tilos a dohányzás az aluljárókban?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 6. 14:29
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
95%
Én dohányos vagyok, és támogatom, azért mert én dohányzom ne kelljen annak is szívnia a cigim füstjét aki nem akarja. Én aluljáróban elvből nem gyújtok rá ha állnak mellettem, ugyanez érvényes a buszmegállóra, piros lámpára is. Nehogy már ne bírjunk ki 10-50 percet cigi nélkül. Legyünk tisztelettel mások iránt, viszont a nemdohányzók is tartsák szem előtt, hogy a dohányosoknak is vannak jogai.
2010. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
6%

11:40


szívjam a lakásomban? akkormeg azért reklamáltok mert felszáll a cigifüst az emeltre és az titeket zavar, autóban? persze hogyha lehúzom az ablakot az zavar, hogyha felhívom megfulladok

namostakkor hogyvan?

2010. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
36%

"szívjam a lakásomban? akkormeg azért reklamáltok mert felszáll a cigifüst az emeltre és az titeket zavar, autóban? persze hogyha lehúzom az ablakot az zavar, hogyha felhívom megfulladok

namostakkor hogyvan?"

igen akkor is zavarni fog te faszjancsi! és szólni is fogok érte! aki hülye haljon meg!

2010. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
19%
nem lehetne normális hangvételben vitatkozni? miért kell személyeskedni? mellesleg furcsa, hogy az "egészségesek" személyeskednek többet...
2010. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
45%

nem lehetne normális hangvételben vitatkozni? miért kell személyeskedni? mellesleg furcsa, hogy az "egészségesek" személyeskednek többet...


talán mert az "egészségesek" csőrét jobban b@sszák a dohányosok, mint a dohányosokét az "egészségesek"

2010. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
50%

nem sokszor megyek aluljárókba...talán ha egy évben 3-szor...szóval nem nagyon érdekel...habár én is antidohányos vagyok !

elég anyám egész napos füstjét szívnom...

2010. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 BeerHunter ***** válasza:
90%
Reggel, mikor leszállok a buszról, rá szoktam gyújtani, és a metrómegállóig aluljáron keresztül visz az út. Pont egy cigi távolságra van. Így, hogy nem lehet dohányozni az aluljáróban, nem tudok rágyújtani. Talán nem is baj. Se nekem, se a nemdohányzóknak.
2010. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
hát engem nem nagyon érdekel mert aluljárókba nem szoktam dohányozni és amúgy egyet értek a nem dohányosokkal még nem szoktam rá engem is nagyon zavart ha valaki a pofámba fújta a füstöt úgyhogy és mindig próbálok úgy cigizni hogy ne nagyon legyenek a közelembe vagy arrébb megyek pl. buszmegállókba
2010. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek vele, sőt szívem szerint a felszíni megállókban is megtiltanám. Dohányozni lehet otthon/dohányzásra kijelölt helyen, viszont aki nem szeretné, az had ne szívja mások füstjét. Nagyon zavar, ha állok a buszmegállóban, és rágyújtanak mellettem, mert hiába megyek arrébb, akkor is cigiszagú leszek. Mellesleg az autós példa nem túl reális, mert manapság sokkal kevesebb káros anyagot bocsájtanak ki az autók, másrészt ne egyenértékű egy cigi elszívásával. Egy szó, mint száz, egyetértek a döntéssel, mert ne mérgeződjön a nem-dohányzók tüdeje, ha nem muszáj.
2010. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek vele teljesen, már azért is, mert a magyar ember (tisztelet a kivételnek) nem tartozik a kultúrált dohányosok közé. Ráfújja a másikra a füstöt, szanaszét szemetel a csikkel, lehamuzik mindent. Az aluljáró emellett zárt tér, megreked benne a cigarettafüst. Kisgyermekek, kismamák, betegek is közlekednek benne. Arról nem is beszélve, hogy a bűz igénytelen, tele megy vele a hajam, a ruhám. És nem bagósként higgyétek el, hogy ez hányingerkeltő.

Aluljárókban, buszmegállóban, játszótéren megtiltanám a dohányzást, az éttermekben, kocsmákban, pedig szigorúan elkülönített helyen engedném.

Önző ember persze leszarja a másikat.

Az is szempont, hogy a dohányzástilalom óta csökkent a lumpen elemek száma az aluljáróban.

2010. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!