Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon Tilos lesz a...

Magyarországon Tilos lesz a dohányzás személygépkocsiban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 03:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem, ezt elvetették.
2011. máj. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Legyen már mindenkinek saját joga, hogy telefüstöli-e a saját kocsiját avagy sem. Így is úgy is telepüfögi a levegőt károsanyaggal a kocsi.
2011. máj. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
itt a saját jogaidtól már rég megfosztottak, de drasztikusan, szóval még elképzelhető
2011. máj. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
utolsónak igaza van! ebben az országban a szabadságjogok jóval az európai utolsók után vannak a rangsorban. de ahogy sok mindent nem tudnak visszaszorítani így a dohányzás is csak az embereken múlik és hogy a rossz törvényekből mennyit tartanak be. sok mindennel egyetértek, például hogy legyen külön nemdohányzó helység kötelezően, de hogy felülről egy szintén törvényszegő megmondja hogy mit csinálhatok egy ilyen semmiségbe azt még nem tudom lenyelni. komolyan mintha nem lenne nagyobb problémájuk csak a szivatás, kár hogy ilyen jól megy nekik a vakítás.
2011. máj. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha jól tudom a törvénytervezet arról szólt, hogy akkor kellene tiltani a dohányzást, ha a gépkocsiban 18 év alatti gyerekek is ülnek! Hasonló törvény van pl. az Egyesült Államokban is...

Véleményem szerint az értelmes ember nem gyújt rá a gyerekeivel egy légtérben, legyen az autó vagy lakás!

Aki meg nem értelmes, az ellen a törvény se használ!

2011. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Az autó magántulajdon. Ahogy abba se szólhatnak bele, mit csinálsz a saját lakásodban, ebbe se. Legalábbis a jelenlegi jogszabályok szerint.
2011. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

"Hasonló törvény van pl. az Egyesült Államokban is."


Az egyesült államokban olyan népi terrorra alapuló rendőrállami diktatúra van, hogy annó az NDK megirigyelte volna! Tök hülyeségekért fel lehet jelenteni a másikat, szinte bármiért be lehet perelni valakit, kösz de én nem akarom, hogy az ország Amerikára hasonlítson.

2011. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én se szeretnék ide Amerikát, bár nem állunk már messze, hát ma se kell sok ahhoz, hogy a haragosodat bilincsben vitesd el a semmiért ...
2011. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

"

Az egyesült államokban olyan népi terrorra alapuló rendőrállami diktatúra van, hogy annó az NDK megirigyelte volna! Tök hülyeségekért fel lehet jelenteni a másikat, szinte bármiért be lehet perelni valakit, kösz de én nem akarom, hogy az ország Amerikára hasonlítson.

"


nem vagy normális, Amerikában nincs diktatúra. Honnan szeded ezt a hülyeséget? Most komolyan!!

2011. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Amerika mióta diktatúra?


sztem olvasgass utána Burmának,Egyenlítői Guineának,Szudánnak,Szomáliának,Észak-Koreának,akkor megtudod milyen az a diktatúra...


ennyi hülyét egyhelyen...

2011. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!