Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki szeretném próbálni a...

Ki szeretném próbálni a cigit, és kíváncsi lennék a tapasztalataitokra. Hogy csináljam, letüdőzzem vagy ne? Milyen mellékhatásokra számíthatok? Nektek milyen volt az első cigizés? Hány évesen próbáltátok ki először?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy nem szeretnék rászokni, tudom, hogy nagyon káros. Nem is menőzésből csinálnám, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, hogy milyen. Szóval értelmes válaszokat várok, köszi <3

2020. szept. 15. 16:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 35 éve még menő volt ha valaki cigizett, és a filmekben is mindenki ezt a példát mutatta. kivéve columbo. Azt az egy nyamvadt szivart szinte sose gyújtotta meg, de mindig a kezében volt. Szerintem a mostani világban már szerencsére, nem olyan menő dolog.Dobj mindennap 1000ft perselybe, és költsd bármi másra majd.
2020. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#10, neked talán van az a 20 millió? Vagy csak idejöttél szájhősködni, hogy valahol érvényesülni tudj, ha mar egyszer az eletedben nem sikerül? Ha nem dohányzol akkor is elköltöd azt a pénzt amit cigire költenél.
2020. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Én hetedik évvégen szívtam el pár szálat, de nem volt olyan jó, azóta az évek alatt volt egy párszor visszatérő álmom amiben cigiztem, és most megjött a kedvem, elszívtam egyet, de aztmondtam, hogy nem fogok cigizni, azóta elszívtam két dobozzal, napi 3 szál, és nembírok leállni...16/F
2020. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!