Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gáz ha 16 évesen dohányzok?

Gáz ha 16 évesen dohányzok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok magas, 190cm, mély hangú, szakállas srác. (kinézetileg 18+ mert már párszor bementem magamnak és haveroknak cigiért) Lassan 2 éve dohányzok és még nem vagyok annyira rászokva a cigire hogy naponta akár több dobozzal is vegyek. Hetente veszek 1 dobozt, mindig az olcsóbbat veszem mert nem akarok 1500ft költeni rá. 900-1300 körül szoktam venni, valamikor kimarad 1-2 hét is mert nem fogy olyan mennyiségben, nem szívok naponta stb. Minden barátom tudja, nővérem is aki 29 éves, egyedül még szüleim nem de valszeg sejtik meg már rájöttek csak nem akarnak szólni. 1től 10es skálán mennyire gáz vagy rossz? Túl hamar kezdtem esetleg?

Olyan válaszokat nem várok hogy "tedd le mert káros, ne cigizz, el se kellett volna kezdened" tehát ilyen válaszokat nem akarok, mert nem vagyok retardált, én is tudom hogy káros, és hogy milyen kihatással van a szervezetemre a dohányzás. Személyes véleményt, tanácsot, bármit elfogadok, csak az előbbit nem amit írtam.



#dohányzás #cigizés #16 évesen dohányzok #16 éves cigi #cigizés 16 évesen #cigizés, dohányzás 16 évesen gáz?
2020. júl. 23. 18:14
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
UI. Mindkét szülő dohányzik.
2020. júl. 23. 18:15
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

10/8

Senkinek nem szabadna cigizni,pláne nem egy 16 évesnek.

Azt ugye tudod,hogy mennyire káros? Könnyebben rászokhatsz még jobban, és kb. 30 évesen lesz egy jó kis tüdőrákod.

2020. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

<< Olyan válaszokat nem várok hogy "tedd le mert káros, ne cigizz, el se kellett volna kezdened" >>


Ha most előre meghatározod, hogy milyen válaszokat adhatunk, és milyent nem fogadsz el, akkor minek is kérdezed?


<< Gáz ha 16 évesen dohányzok? >>


Igen, gáz.


Büdös leszel, utálni fogják a lányok. Ha elkezdesz krahácsolni és köpködni, azt még jobban.

De még abba tudod hagyni. Inkább menj el futni, sportolni. Az meg a menő.


Majd úgyis megint rászoksz felnőttként, mert te jobban tudod. De akkor már nagy leszel és okos, és a gyk-ra nem fogod kiírni a kérdésedet se, meg azt se, hogy milyen válaszokat engedélyezel rá.

2020. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen... ha elolvasod a dobozt, magadtól is tudod.

A szülők veszélyeztetnek téged, jogszabályt szegnek azzal, hogy megveszik neked.

Tudom, ez dohányzó családban családtagként nem ütközik így ki, gondolom éppen ezért kérdezel kívülállókat.

Hát, nagyon gáz, de főleg a szüleidtől.

2020. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Még azt elmondom, hogy mára az emberek 70-75%-a nem dohányzik Magyarországon - külföldön sokkal jobb az arány -, és nagyon erősen kettészeli ez a társadalmat is, függők a függők társaságát keresik, józanok a józanokét.

Ezáltal a sorsodat is erősen determinálja.

2020. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

4es: hol olvastál olyant, hogy a szülei megveszik neki???


Ezt írta:

""egyedül még szüleim nem (tudják), de valszeg sejtik meg már rájöttek csak nem akarnak szólni""

2020. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

nem gáz,a te tested,

de remélem nem az én adómból kezelik majd a tüdőrákod

2020. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

6: Hát valaki megveszi, mert nem hiszem, hogy 16 éves létére mindenhol mindig kiszolgálják, hiszen ez nagyon komoly büntetést von maga után.

Szerintem nem írt igazat, csak fedez valakit, az illetőt le is csukhatják, ha kerek perec kijelenti róla, hogy kiskorúnak cigit vesz.

És ha otthon egyébként is van cigi, akkor kézen fekvő, hogy abból fogyaszt.

2020. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem jó, mert hosszútávon árt.
2020. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Gáz. És semmit nem számít, h mennyire vagy mély hangú meg szakállas. A gondolkodásod ugyanolyan éretlen, mint amikor elkezdted 14 évesen. Es pont az a gáz, h tudod h káros, de ilyen véleményt nem akaraz hallani. Nem menő, gáz.
2020. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!