Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges, hogy gyomorideg...

Lehetséges, hogy gyomorideg miatt nem kívánom a cigit már napok óta?

Figyelt kérdés
Eléggé stresszes vagyok mostanában és rament a gyomromra. Sok a savam, emiatt ég a gyomrom, etvagytalan vagyok és kicsit megy is a hasam. Azóta egyáltalán nem kívánom a cigit, nagyon megundorodtam tőle. 2x ragyujtottam megszokásból, de el se tudtam szívni, teljesen felfordult a gyomrom. Igazából örülök neki, mert tervben volt a leszokás és oda is adtam másnak az egész dobozt, ami még volt de kicsit meg is ijesztett ez,mert volt olyan hohy annyira nem esett jól ha pl éppen beteg voltam, de ilyen még nem. Járt már valaki hasonlóan?
2020. okt. 21. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet eleged van már a füstölésből.
2020. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betegségek okozhatnak ilyet.
2020. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"kicsit meg is ijesztett ez,mert volt olyan hohy annyira nem esett jól ha pl éppen beteg voltam, de ilyen még nem"

De hiszen most is beteg vagy. Az idegessegtol.

2020. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A cigi a gyomorsavat növeli, az okozhat rosszul létet és hasmenést is. Velem olyan fordult elő, hogy egész nap nem ettem semmit csak energiaitalt ittam meg teát és cigiztem. Ettől délutánra úgy feljött a savam, hogy egy pillanatra a torkomban éreztem és sz@rul is votlam tőle. Akkor én is úgy éreztem, hogy nem tudom már elszívni azt a szálat ami a kezemben volt és el is nyomtam. Ez pár hete volt, most próbálom is letenni végleg a cigit.
2020. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, remélem, te is abbahagytad.
2020. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!