Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos 0-24 órás gyomoride...

Folyamatos 0-24 órás gyomorideg ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem is gyomoridegről van szó,hanem a gyomrom alatti részről, mondhatni olyan érzésem van mintha folyamatosan be lennék feszülve és izom lázam lenne a beleimnél.Természetesen az emésztésemre is kihat Minden létező dolgot már kipróbáltam. Lakást váltottam, a két autóm közül az egyiket eladtam mert teher volt kettőt fenntartani remélve,hogy ezzel is csökkentem a nyomást magamon de változatlan minden.

A munkám nagyon stresszes vagy csak én kezelem úgy,mellesleg külföldön élek egyedülállóként,család barátok ismerősök nélkül.Két éve egy közeli családtagot is elvesztettem.

Van orvos barátom aki azt mondta nincs neked semmi bajod csak egy nő hiányzik az életedből.... Kicsit kezdem úgy érezni,hogy kezdek befordulni ettől az érzéstől. Közérzetem sincs toppon meg mondhatni kb minden rossz pedig mindenem megvan amire szükségem lehet. Járok kondi teremben, nem dohányzok, egészségesen élek, vitaminokkal tömöm magam de nem látom ebből a valamiből a kiutat ami olyan szinten befolyásolja az életem,hogy nem kívánom senkinek.Már attól félek,hogy valami egészségügyi problémám van.... idén voltam vérvételen nagyon jó eredményekkel. Ez az egész állapot hullámzik, ha szabadságon vagyok akkor mondhatni jobban érzem magam de aztán munkába állva újra nyomorúság, pedig mondhatni álmaim munkahelyén dolgozok ahol szeretnek és megbecsülnek.

Mit gondoltok, pszichológushoz kellene fordulnom?


Férfi 27



2020. okt. 4. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor múlik el, ha megoldódnak a mentális problémák. Mert pontosan attól van a gyomorideg
2020. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha orvosi vizsgálatok szerint nincs bajod, akkor pszichés oka van. Pszichológust megpróbálhatod.
2020. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így üzen a lelked, hogy figyelj már rám.
2020. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Emóció 7.84. Ez kell neked
2020. okt. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!