Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó nők eljatszanatok...

Dohányzó nők eljatszanatok úgy 1nem dohányzó pasival hogy direkt rafújnatok a füstöt és kinevetnétek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Én dohányos vagyok, de szeretem, ha rám fújják a füstöt.
2020. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hollófernyiges ***** válasza:
28%
Még soha nem ütöttem meg nőt, de ebből valószínűleg pofon lenne.
2020. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A kérdés nőkhöz szól

Gratulálok hozzá ha Te nőket versz!

2020. okt. 22. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2020. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Idegen emberre sem szoktam ráfújni a füstömet, nem hogy olyanra, akiről tudom, hogy nem dohányzik.

Sőt, ha dohányos ismerősömmel cigizünk, és rámegy a füst (pl. arra fújja a szél) akkor is elnézést kérek.

2020. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Utána elszívatnék vele egy doboz cigit és én nevetném ki. Muszáj lenne neki, mert én vagyok az erősebb.
2020. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os szerintem nem érted a kérdést amúgy eleve a kérdés nőknek szólt...
2020. okt. 22. 17:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, bár tudom, hogy elég "flirty" meg ilyen "csábítós" a gondolat, de valószínűleg az illető férfiú kevésbé értékelné a dolgot, mint ahogy te azt elképzeled :DD
2020. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki ilyet csinál az egy óriáisi nagy tapló proli, hogy nőnek nem nevezhető az biztos. Mikor dohányoztam, akkor sem szerettem ha más füstje az arcomba jött, én meg ügyeltem rá, hogy a kifújt füstöt ne más arcába vigye a szél. Ez alap dolog minden normális dohányosnál. Ha valaki direkt az arcomba fújná, azzal meg megetetném az égő cigijét.
2020. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!