Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a férjetek...

Mit tennétek ha a férjetek eljátszaná a közös otthonra félretett pénzetek?

Figyelt kérdés
Építkezni kezdtünk, 4 gyerek van. A kicsi 5 hónapos. Minden gyerek mellett végig dolgoztam, most is 1 hónap múlva megyek vissza. Úgy érzem értelmetlen volt kihagynom így a kiskorukat, minden hiába volt. Mit tegyek? Így nem tudjuk befejezni a házat. Nem akarok a férjemmel sem lenni. Nem értem hogy tehette ezt. Tudja, hogy mennyi munkával és lemondással járt, hogy legyen pénzünk.
2017. jún. 3. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy volt kolléganőm 3 kicsi gyerekkel az oldalán vált, elvált. Mindig minden pénzüket elgépezte, elverte a haverokra a férje. Aztán elvert 15 milliót is pár hónap alatt.

Beszéljétek meg, próbáljatok megoldást találni közösen, mi a terve a férjednek most, hogyan tovább, ő hogyan látja, miként másztok ki ebből a csávából ?

2017. jún. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen buta emberek tenyleg vannak?
2017. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úristen....ezt nem tudnám megbocsátani. Megértelek, hogy így érzel. De most megoldást kell keresni. Menjen, vállaljon még pár műszakot, próbálja meg helyrehozni. Nyilván nem lehet, de próbálkozzon.
2017. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Az a férfi aki a 4 gyerekével es azok anyjával ezt megteszi nem való se társnak se apának !

Keress erre valami megoldást ...

Es en nem közös megoldásra gondolok ... Hanem hogy hogy váljon külön az utatok ' hogy szabadulj meg tőle ! Tudom nem egyszerű 4 gyerekkel ... Sokszor meg 1-gyel sem ilyen kapcsolatból kilépni .


En ket gyerekkel léptem ki a 10 éve kapcsolatombol, mert a páromnak komoly alkohol bajai voltak! Dolgozott ugyan de az esti program nem a fürdetes , család bármi volt hanem a haverok meg a beb.aszas ! Es olyankor hazajött es ugy beszélt velem sokszor mint a kutyával ... Na megelégeltem ... Az em gyerekeim nem fognak ebben felnőni ... Ezt tovabb vinni ... Soha ! Mivel állandóan ivott haverokkal lógott igy amit félre tudtam rakosgatni pénzt ... Édes kevés volt egy albira ... De elszánt voltam ... Es megfogadtam hogy kiszedem a gyerekeimet ebből a környezetből ! Édesapám gyerekkori barátja tudott nekünk biztosítani egy 22 Nm -es szobát ! A 22 Nm--bol ma mar fenntartom az albit ! Gyerek tartást egy forintot nem kapok ... A gyerekeit jo ha havi egyszer latja ... Nem keresi oket !

Az életünk teljesebb es nyugodtabb lett mint mellette volt ! O azóta ugyanúgy iszik haverozik ! Kapcsolatunk alatt végig iszogatott de sose volt agresszív ... Es mindig otthon a teve elott itta meg azt a par sort ! A változás ott jott amikor a haverja kijött a börtönből 5 év utan ... Na elindult a lejtőn! Az alatt az 5 év alatt született a 2 gyerek is ! Nem volt semmi gond addig a napig !


Ezzel azt akarom neked mondani ... Hogy mérlegelj es ne azt nézd hogy a párodnak vagy neked mi a jo , hanem azt hogy a gyermekeid minek vannak kitéve azáltal hogy a párod olyan amilyen !

Eljátszotta a fedelt a fejetek felől ! Van itt meg mit gondolkodni ?? Szerintem nincs !!! Lepd meg a szükséges lépéseket ! A gyerekeid es a magad érdekében !


Együttérzek veled !

2017. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogy alakult az életed 2017 óta?
2022. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!