Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 evesen napi szintu fuvezes...

16 evesen napi szintu fuvezes okozhat problemakat?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 19:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár az ilyen elkényeztetett hagyjunk rá mindent a drága csemetére gyerekekből lesznek ezek.
2020. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Milyen ezek? Azert ez nem egy akkora tragedia
2020. okt. 25. 20:51
 23/28 anonim ***** válasza:
22%
En a szuleimmel mar 16 evesen szivtam hetvegente, szerencsere legalisan. Orulok, hogy nem Magyarorszagon nottem fel ilyen naiv es prud emberek kozott! (ezt egyes kenderellenes valaszoloknak irtam)
2020. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, cuki, hogy sem a naiv sem a prűd szó jelentésével nem vagy tisztában.
2020. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
12%
Dehogynem, mindketto a magyar ember szemelyiseget jellemzi. :)
2020. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
8%
Nekem felnőtt fejjel az a bajom vele hogy elviszi a fizum majdnem felét. Én is fiatalon kezdtem, alkalmakkor, de már jó ideje 60g kell egy hónapra. Így több mint 70 ezret költök csak a fűre, és kb 30-at sima cigire és dohányra. Nevetséges ez a Magyar ország hogy ezért kell dolgozni.
2020. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Sajnos a kábítószereknek ( nem mindegyiknek ) minden esetben ki jön a negatív hatása, ez lehet előbb következik be, de lehet, hogy életed későbbi szakaszában jelentkeznek. Én azt javaslom, hogy ne szívj minden nap, vagy ha szívsz, készülj fel, hogy negatív hatások jelentkeznek, legyen az mentális de akár még fizikai alapon is. A lényeg, hogy ritkábban fogyaszd.
2020. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mindenki saját maga dönti el hogyan és mikor akar meghalni. Lehet nem most de majd egyszer a kezedbe akad egy kis kábszi és majd úgy reagál rá a szervezeted hogy sehogy és megáll a ketyegő :) És ennyit ért az életed, egy semmit mert hülye voltál és megmérgezted magad. Ha nem tudod jól érezni magad 16 évesen csak ilyen tudat módosító szerektől akkor nem is baj hogy szívod. Haverom nemrég halt meg tőle mert új drogot szívott és összeomlott tőle a tüdeje 28 évesen és csak füvezett. Neked is sok sikert hozzá :)
2020. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!