Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Férjem igazi láncdohányosként...

Férjem igazi láncdohányosként két hete egyik napról a másikra dobta el cigit. A cigihiánya okozhat-e nála elég ijesztő idegrendszeri problémákat? Sőt, álmatlanságot? Ha igen, mit lehet tenni? Van erre valami bevált szer?

Figyelt kérdés
csak azt ne irjátok,hogy szedjen nyugtatót 40 évesen.
2009. aug. 30. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat ilyen problémákat,tapasztalat.Orvossal kellene beszélni,hogy a nikotinhiányt hogyan lehet kompenzálni.Nyugtató helyett valamilyen gyógynövényből készült szert kellene szednie.Van pl.az Aloe-Verának is ilyen készítményei.
2009. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Persze,ilyen van. Én is azt mondom,hogy forduljon orvoshoz. Vannak olyan terápiák,amik megszüntetik a nikotinhiányt.
2009. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges, hogy okoz, viszont szerintem ez agyban is dől el.

én is fogtam a születésnapomon elszívtam az utolsó cigimet, a többit szétosztogattam és azóta nem gyújtottam rá, pedig előtte nagyon sokat , sokáig cigiztem.

azt hittem nehezebb lesz, de még azt is eltűröm, ha cigiznek a környezetemben.

sokkal egyszerűbb,mint gondoltam.

jóó, én 10 éve cigiztem, a párod 40, gondolom több ideje, de azért a 10 év is 10 év....

lehet az orvos nikotintapaszt fog ajánlani, hogy a szervezetének is legyen lehetősége fokozatosan leszokni...

sok szerencsét

2009. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Én is elég erős bagós voltam napi 2-3 doboz cigi elment egy nap (tanár vagyok :) ) 2,5 hónapja szoktam le teljesen. A 2. hét a legkeményebb valóban idegrendszeri problémák lépnek fel, amely mellé társulhat hirtelen szédülés, hallucináció álmatlanság ezek nálam is voltak kb a 3. hét végéig. Az agy nagyon nehezen válik meg a nikotintól. Most már jobban érzem Én is magam viszont az alvással még mindig gondok vannak 4-5 óránál nem tudok többet aludni valamiért. De legalább már nem álmodok cigivel :)

2009. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NEKEM IS HASONLÓ A PROBLÉMÁM férjem kb 1hónapja tette le a cigit de nagyon sokat veszekedett kötekedett velünk sokat kilodott .Most talán már meg nyugszik.JULIUS 24 tette le a cigit.Az én férjem 44 éves de inkább nyugtató mint infarktus .BÁR AZ ÉN FÉJEM NEM SZEDIBE A NYUGTATOT . A bio boltokban is lehet jo teákat kapni ha megisza
2009. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha ideges minek tartod? vegyél inkább egy kutyát...
2009. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
biztosan okoz,mert én 3 hete tettem le,és nálam is felépnek bizonyos hirtelen beidegesedek,és nem tudok lenyugodni jelenségek.Csak eddig nem gondoltam,hogy emiatt.mióta rájöttem,másképp látom.vegyél magne b6-ot,az is segíthet,és igyon sok c vitamint.
2009. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm tegnap már ujra elszívott egy szálat,de rosszul lett tőle.amugy a 21.00-s kommenthez csak annyit:azért tartom mert szeretem...a kutyát vedd meg te..szerintemmmm....
2009. szept. 4. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!