Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Okozhat hosszabb távú problémá...

NONAME36 kérdése:

Okozhat hosszabb távú problémákat?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy hónapja, hogy kipróbáltam egy bizonyos herbal nevű szart, alapvetően szívbeteg vagyok, és eddig semmi problémám nem volt, de mióta szívtam abból a fosból kevesebb megterheléstől is gyorsabban ver a szívem, esetleges alkohol fogyasztás alkalmaival is kellemetlenné tud válni, sőt zsibbadni is szokott, időnként nyomást érzek a mellkasomon. Van valaki akinek hasonló problémái voltak? Elmúlt? MInek lehetne ezt definiálni? (Szívritmuszavar? Kissebb szívrohamok sorozata?? :D )

2015. jan. 28. 21:58
 1/6 anonim válasza:
Okozhat, de az se mindegy melyik szintetikus kannabisz származék. Tudsz mondani pontos nevet (pl.: JWH-018)?
2015. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, de olvastam olyanokat, hogy valakinek 1 hét valakinek 2 hónap is volt míg elmúltak a tünetek.
2015. jan. 28. 22:33
 3/6 A kérdező kommentje:
5FK-CHIMI esetleg AM-CHIMI
2015. jan. 28. 22:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Pánikroham?
2015. jan. 28. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen ne! Velem ezt tette:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__5986530-s..

Szintén 18 vagyok, de fiú. Körülbelül tavaly áprilisban szívtam herbit, és azóta sem jöttem helyre, de gyanítom már nem is fogok! Inkább szívj rendes zöldet, ha be akarsz állni , ennek a hatása nem hasonlít a zöldre!!! Mindenki azt mondja, hogy a herbi ugyanúgy a CB1 CB2 receptorra hatnak az agyban, ezt nem is cáfolom, de a fű hatóanyaga a THC, és ha mondjuk ettől rosszul is leszel (amire iszonyú kevés az esély), akkor a CBD hatóanyag csillapítja ezt!! A herbik tudod miről szólnak? Egy JHW-001 nevű fehér port amit kínai zuglaborosok állítanak elő, később növényi törmelékkel összeöntenek, majd olyan szereket tesznek rá, hogy patkányméreg, érzéstelenítő, etc, hogy ütősebb legyen. Sosem tudhatod, a tiéd milyen szerekből, mert még kb. a díler se tudja!! Ha mégis elszívnád, számolj be róla. Én nem akarlak lebeszélni sem rábeszélni, csak elmondtam, amit tudok. Vigyázz magadra!

2015. febr. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem inkább fizikális, és nem szellemi problémákat okozott
2015. febr. 9. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!