Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ritkán a haverokkal szoktunk...

Ritkán a haverokkal szoktunk snüsszözni. Ez mekkora mértékben káros?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy száj rákot meg minden rossz dolgot okoz, de azt senki sem írja, hogy mekkora mennyiségtől, ezért kíváncsiságból itt is rákérdeznék hátha van egy nállam okosabb ember aki tud nekem segíteni. Kb. 2 hetente elszoktunk menni bulizni ahova általában viszünk snüsszt. Én személy szerint 1 vagy 2 darabot szoktam elhasználni. Ez ilyen mértékben is olyan káros?

2020. okt. 25. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Füstölők körében nagyobb arányban alakul ki szájrák. Ez legyen elég.
2020. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdekel, hogy káros-e? Őszintén?

Ha annyit használsz amennyit leírtál akkor valószínűtlen hogy szájrákot kapsz, viszont nincs teljesen kizárva. Bizony a snüssz használata köztudottan növeli ennek az esélyét. Ettől függetlenül viszont nem hiszem hogy 2 hetente 1-2 betöméstől bárki valaha rákot kapna, kivéve ha ezt folytatod 50 éves korodig, amit feltehetőleg nem fogsz.

2021. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!