Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A gyenge cigi kevésbé roncsolj...

A gyenge cigi kevésbé roncsolja a tüdőt?

Figyelt kérdés
Világos kék Philip Morrist szoktam venni (már 12 éve cigizek), napi 1 dobozzal szívok. A múlt napokban éreztem a tüdőmet hogy kicsit fáj, illetve azt vettem észre hogy a fogaim is sárgák na meg vannak fogaim amiken barnásodás feketedés van, na meg az újjaim is sárgák barnák amivel fogom a cigit. Gondolom ez mind a nikotin műve. Arra gondoltam hogy most váltanék, vennék fehér Philip Morrist, vagy sárga multit, ezekben alig van nikotin 1-2 mgos erősségű. Így a fogaimat és a tüdőmet is jobban kímélem? Vagyis kevésbé káros az egészségre?
2020. nov. 2. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudodet a keves katrannyal es egyeb a fust szilard reszet kepezo dologgal kimelned. Tehat a nikotin oly mindegy.
2020. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nikotin csak a függőséget erősíti. A cigi maga a probléma. Egy cigi attól gyenge/erős, hogy mennyire van perforálva a szűrő, mennyire keveredik a levegővel.
2020. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kevésbé de attól még káros.
2020. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy lehet ezt számolni hogy a nagyon erős cigi 100, akkor a nagyon gyenge meg 70.
2020. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!