Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Néha dohányzom, de a párom...

Néha dohányzom, de a párom erre is kivan akadva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tényleg, nagyon ritkán dohányzom. Pl egy hónappal ezelőtt szívtam egyet, és a mai nap folyamán elszívtam egyet, és erre is kiakadt. Persze, megértem egyébként, ő nem szereti, és ezért gyújtok rá csak ritkán. De szerintem nincsen tőle semmilyen szagom sem. Mindig kimosom a fogamat is utána,és szájöblítővel is átöblögetem,hogy őt ne zavarja. A kezemet is mindig rendesen megmosom,és van,hogy konkrétan le is zuhanyzom,hogy egyáltalán ne érezze,nehogy rossz legyen neki. Szerintetek valahogy ezt megértethetném vele? Nagyon makacs egy ember az a baj..

De megköszönném a válaszokat!:)

17/L vagyok, párom 18/F



2020. nov. 2. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Miért mondod el neki?
2020. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Havonta 1x minek gyújtasz rá? Ha kibírsz ennyit, akkor nem is kellene dohányoznod, vagy ha nem akarsz feszültséget, ne mondd el neki.
2020. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is csak a szagával van baja, hanem a ténnyel, hogy néha dohányzol. Bár ez a havi 1 tényleg nem sok, de lehet attól tart, hogy rá fogsz szokni és később már gyakoribb lesz. Az se kizárt, hogy az egészséged miatt aggódik. Vele kéne megbeszélni mi a problémája. Ha ennyire ellenzi, valószínűleg nem tudod meggyőzni és vagy teljesen felhagysz vele vagy ki fog akadni mindig és emiatt akár szakíthattok is.
2020. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hellmano ***** válasza:
75%
A ritkán dohányzás annak mi értelme van? Akkor a ritkán-t átlehetne simán alakítani a soha szintre. Hidd el te kimosakodhatsz meg bármit tehetsz én megmondom, hogy mikor szívtál cigit. Én soah nem dohányoztam és így nagyon érzékeny is vagyok a dohányfüstre és bárkin megérzem. A ruhád is beveszi a szagot vagy például, ha kinn elszívod, de bemész a lakásba egyből és kis időt eltöltesz a zuhanyzás meg fogmosás előtt már a maradék szagot szét is terjeszted a leendő ruháidon is, mert beszívja a szagot. Most ezeket mondhatom egy dohányos ezeket soha nem fogja észrevenni csak az, aki soha nem dohányzott.
2020. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Rúgd tökön,nehogy már ő mondja meg hogy mit csinálj.
2020. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mit cdinalsz a cigiszag brleivodik a borodbe, a tudodbol lelegzeskor meg egy nap mulva is erezni..en is olyan vagyok, mint egy vadaszeb barkin megerzem eleg egy sziat mondania. Nincs az a parfum ami elnyomja.

Hohy ismerkedtetek meg? Tudta neha elszivsz egy cigit vagy nem?

Tudod sok embernek van egy idelja. Sok eleve eldonti nem akar dohanyos part. Sok ragaszkodik is hozza. Sokaknal ha megtudjak valakirol dohanyzik inkabb kihuzza a szexpartner listajarol is. Ezt te nem tudod megvaltoztatni.

Dohanyizni nem jo. Ra lehet szokni. Ha raszoksz baromi sokba kerul napi egy doboz az egy honapban alhangon 30.000 ami egy evre levetitve mar 360.000 amibol mar elmehetsz tengeroarti nyaralasra vagy elrepulhetsz a vilag masik felere. Az agy is a nikotinhoz hozzaszokik, a tudodet nyirnad vele folyamatosan, kesobb a tudorak, ajakrak stb eselye sokszorosara ugrik. Es rolyamatosna olyan lesz a szad, amit en ugy jellemeznek hamutallal csokolozni...pfuj.

A dohanyosok nagy resze tarsasagban meg ilyen havi 1gyel kezdte.

Baratodnak tehat ezek lehetnek az alapproblemai magambol kiineulva:

- eleve nem fer bele neki, hogy egy dohanyos vagy akar csak a cigit reszegen vagy tarsasagbankiprobalo no legyen a parja

- rohadt jo orra.van es irritalja a cigaretta szaga

- irritalja a cigiszagu no (igen van aki undoritonak tartja a dohanyos noket)

- maga a dohanyzas nem.elfogadhato szamara semmilyen szinten

2020. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,teljes mértékben igazatok van!:)
2020. nov. 3. 00:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyújts rá.
2020. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a baj és nyilván azért haragszik mert senki, értsd senki nem állja meg egy idő után és egyre többet szív.

Te is azt fogod csinálni és mire észbe kapsz már elszívod a napi egy dobozzal.

Ez piszok sokba kerül és marhára büdös leszel.

Igaza van a barátnődnek.

Tudom mert én is csak egy párat szívtam és azt hittem hogy majd és, majd én megmutatom.

Hát megmutattam hogy kell két dobozzal is elrántani egy nap.

Én magamon éreztem hogy olyan rohadt büdös vagyok mint a tele hamutartó amit pár napig nem üritenek ki.

2020. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Engem már maga az zavarna, ha a párom cigizne. Én még ki se próbáltam soha. A függőség már maga gusztustalan. Viszont biztos vagy benne, hogy nem érzi a szagát? Gondolom a cigizők letagadják a szagát ha éri akkor is, nem?
2020. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!