Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A főnököm folyamatosan aláz...

A főnököm folyamatosan aláz azért, mert dohányzom. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
8-an vagyunk, egyedül én dohányzom. Folyton aláz és megjegyzéseket tesz. Pl. tegnap, hogy menjek be én kitakarítani az 1000 éve nem hasznátl porot irattáros-lomos raktárt, mert én úgyis dohányzom, nekem mindegy
2020. szept. 9. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Szokj le.
2020. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Jól teszi, én fel sem veszek piást, bagóst, vagy drogost. Na jó, ha fullos csak a bagós, az jöhet.
2020. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

A főnököd tényleg főnök (övé a cég), vagy csak alkalmazott?

Ha utóbbi, gyűjts bizonyítékokat az "alázásáról" és lépj! Amennyiben előbbi, akkor "megszoksz, vagy megszöksz".

2020. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Megérdemled. Ne cigizz, probléma megoldva.
2020. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
De ne haragudjatok már,senkinek nincs beleszólása az ő életébe,azt csinál amit akar az ilyen kommenteket soha nem értettem miért akarjátok megmondani valakinek hogy mit csináljon? Foglalkozzatok a saját életetekkel a kérdezőnek meg csak annyit mondanék hogy semmit nem tehetsz azon kívűl hogy megmondod neki hogy hagyja abba mert zavar vagy pedig otthagyod a helyet.
2020. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

5.nek.


Ja, csak a bagós, azaz függő, folyton lóg, hogy bagózhasson. Kijár a klozetba, meg a dohányzóba, meg az épület elé.

Nálunk van dohányzó, de senki nem használja, mivel nincs felvéve cigis, kivéve a tulaj titkárnője, de ő meg oda is kulázhat.

2020. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

5-ös! Azért akarjuk megmondani, hogy mit csináljon, mert ezt kérdezte.

1-es voltam.

2020. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Én a helyedben elküldeném a büdös francba. Egyébként az se mindegy, kedves kérdező, hogy mennyit jársz ki munkaidőben, ha 15 percenkent kijarsz, akkor "jogos", mondjuk nem kene megalázni, hanem négyszemközt megbeszélni, hogy ez így nem hatékony, és lesznek következmények. Ha viszont 2-3 óránként jársz ki, akkor meg verje a fejét a falba, mert az egyáltalán nem gáz, ha a 8 órás munkát megszakítod 5 perces cigiszünettel.


7-es nem azt kérdezte, hogy leszokjon vagy se, azt kérdezte, hogy mihez kezdjen a főnökével. Csak azért mondom, mert úgy látom szövegértési problémáid vannak.

2020. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

8-as! Szövegértési problémád neked lehet. "Mit tennétek a helyemben?"

Nekem egyértelmű. Leszoknék. Ennyi. Miért baj, ha a kérdésre válaszolunk? Ha te azt támogatod, hogy dohányozzon tovább, te dolgod. Én a helyében leszoknék. Nem a főnöke miatt, saját maga érdekében...

2020. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
#9 De az nem válasz a kérdésére. Az meg, hogy mit tesz a saját testével, az pusztán az ő dolga. További szép napot!
2020. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!