Cigizel?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 13:42
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
54 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem, mert amikor kipróbáltam kiváncsiságból büdös lett a szám, hiába mostam fogat, órákon át éreztem a bűzét.

Átjárta a hajamat, aminek az illatára nagyon finnyás vagyok. És ruhát is kellett váltanom, és a kezem is bűzlött.

A parfümöm illatát is eluralta.

Undorító, büdös drog, nem is értem hogyan válhat szenvedéllyé?

2020. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2020. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Kicsivel több mint 7 hónapja letettem , és ezzel együtt párhuzamosan sikerült megszabadulnom az alkohol és a kábítószer használattól is. Magam és az életet így sokkal szebbnek/ tisztábbnak látom. Rengeteget mesélhetnék, hogy mennyi mindent meg tud változtatni egy ember életében az amikor megszabadul a szenvedélybetegségeitől. Szeretném ha meg lenne rá a képességem hogy másokat is tudjak inspirálni/ ösztönözni legyen szó bármiről az élet bármely területén sokaknak lehet szükségük egy kézre ami felfelé húzza őket. Sokszor csak a támogatás és az ösztönzés hiányzik vagy a biztatás. Egy jó szó.
2020. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem, és ha rajtam múlik, soha nem is fogok.
2020. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Próbáltam egyszer, majd megfulladtam tőle, büdös lettem. Egyébként versenysportoló vagyok, a szüleim, és az edzőm is eldádázna ha megtudnák.
2020. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Yes! nem is kicsit.
2020. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó vagyok.

Lepontoztok, mert cigizek?

Sok agymosott...gratulálok nektek, hogy ilyenekben lelitek az örömötöket. Mint az oviban. Minden dohányos cikknél a nem dohányzók olyan agymenéseket írnak, hogy elképesztő. Be kell tiltani, meg szégyenfal. Áhhh... szerintem kár magyarázni. De ha lepontoztok, attól még nem megyek a Dunának, nyugi:) Beteg világ, beteg emberekkel...

2020. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi engem is lepontoztak, pedig én nem dohányzom, csak sportolok. Ez sem tetszik a népnek úgy tűnik.
2020. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szintén le lettem pontozva. Maga a lepontozás nem érdekes számomra, viszont az oka az annál inkább. Függetlenül attól, hogy dohányzik e az illető vagy sem.

(3. Voltam)

2020. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!