Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Használt illetve probálta már...

Használt illetve probálta már valaki közületek az elektromos cigarettát, és ha igen mik a tapasztalatok? Én most az oxy gain termékein gondolkozom, nemtudom érdemes-e.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 22:21
 1/5 anonim válasza:

Használtam, és többet vártam tőle! Mindenekelőtt igen drága, és szerintem csak arra jó, hogy olyan helyen ahol nem szabad dohányozni, használhatjuk, csökkenti a nikotinéhséget! A felmérések szerint az E-cigi használóinak kb. 90%-a visszatért a hagyományos cigihez!

Mivel én leakartam szokni, először ezt próbáltam, nem jött be, ellenben egy jóval olcsóbb, és hatékonyabb megoldást találtam! ennél fordított az arány, tehát kb. 90%-ban tartós, végleges leszokást eredményez! Ha leakarsz szokni, itt olvashatsz róla:

[link]

Bővebben az oldalon található átirányító-linkekkel olvashatsz róla! (hozzáteszem, ebből semmi hasznom, nem én profitálok belőle)

2010. aug. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. aug. 15. 11:05
 3/5 anonim válasza:
Én használtam már és nekem bejött. A napi egy dobozból heti 3 lett. Komoly elhatározással abba lehet hagyni mellette a cigit, de sajnos tényleg drága. Az első komment irójától kérezném, hogy hol hallotta azt a 90%-os visszaszokós arányt?!?! Ne irj ilyen hülyeséget, inkább olvass több forumot!
2010. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ.
2010. aug. 15. 18:33
 5/5 anonim válasza:

A másodiknak:

Kb. másfél éve olvastam, és már nem tudom hol, de aki írta, azért is hagyta abba a forgalmazását, mert egyre kisebb volt a kereslet, pont a hatékonysága miatt! Amint olvasom, Te sem szoktál le! "Heti 3 doboz" Én fél órás kezelés után, egyszer sem gyújtottam rá, még csak nem is kívántam 35 évnyi kemény dohányzás után! Ennek közel 1 éve! Valóban le lehet szokni "segítség" nélkül is, nekem nem ment, és valószínű, hogy a kérdés feltevője sem azért van itt, hogy "csak" kíváncsiskodjon! A fórumok nem igazán nyújtanak teljes képet a dologról, mert akinek nem jött be, biztos nem fogja beírni: Én marha, ráköltöttem X összeget, és még mindig dohányzom, ráadásul veszem az E-cigibe is a patront, tehát ugyanott vagyok ahol elkezdtem, csak megkönnyítettek néhány ezressel!

6000 E HUF-ból megúsztam, és hirtelen 10 ismerősömet tudnám felhozni példának, akik kezelés után egyetlen fillért nem költöttek cigire! Erről ennyit! Végül is, abból indultam ki, hogy a kérdező nikotinmentes szeretne lenni! Én az vagyok, Te nem! Akkor most, mi is a helyzet?

2010. aug. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!