Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Üdv 1-2 helyen láttam neten a...

Üdv 1-2 helyen láttam neten a cigaretta pattintó kapszulát volt közűletek valaki aki rendelt már illetve használt már ilyet egyáltalán miért lett betiltva a pattintós cigi és van ennek valami egészségügyi kockázata?

Figyelt kérdés

én rendeltem már illetve használtam is csak soha nem vittem túlzásba mentolostól kezdve a dinnyés meggy ízűig minden megtalálható és pontosan arra szeretnék rájönni hogy mit tartalmaz ez a kis pattintó bogyó illetve ha van itt közöttetek valaki akinek vegyész a szakmája az foglalkozna vele hogy utánajárna ?

aliexpress illetve ebay wish stb oldalakon cigarette pops néven fut



2020. nov. 22. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért tiltották be az ízesített cigiket mert a gyerekek így állítólag hamarabb rákaptak.

H találtál pattintós filtert?

Én is szerettem néha a mentolos cigit.

2020. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mint ahogy mondtam nem filter ez csak maga a kapszula az a kis gömb ami a hüvelybe volt anno
2020. nov. 22. 20:58
 3/6 A kérdező kommentje:
2020. nov. 22. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok vegyész, arra a részre nem tudok válaszolni, hogy mit okoz pont az a kis gömböcske a szervezetedben. Csak annyit tudok, hogy elvileg a fiatalok hamarabb szoknak rá a cigire, ha az ízesített. Nekem anno nem volt a világom. :D
2020. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A pattintos.hu oldalon árulják és ugyanaz mint amit korábban a gyártók raktak a cigi filterbe, csak itt te teszed bele az előírások miatt csak így lehet.

Ez tutira nem ugyanaz mint amit az alin árulnak mert ennek jó az illata :-)

2021. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utólag hozzá teszem hogy mostmár láttam az egyik dohány boltba is ki szúrta a szemem viszont az még csak mentolos illetve 20 pattintó kapszula 1900ft 🤣 nevettséges az árazás de komolyan 100 kapszula külföldről 300ft ezek meg úgy megakarják rángatni az ember gatyáját ahogy csak tudják hát inkább nem mondok semmit...
2021. szept. 13. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!