Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatalok! Megbántátok,hogy...

Fiatalok! Megbántátok,hogy rászoktatok a cigire?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 12:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem,mert én nemrég próbáltam ki a cigit, és nem köhögtem tőle,egyszóval kellemes élmény volt!

Szerintetek rágyújtsak még egyszer vagy felejtsem el a dohányzást?

2020. dec. 2. 12:48
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig felejtsd el, amíg nem szoksz rá.
2020. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod. Én nem szoktam rá el is vetem. De ha ennyire jó neked hát előre, úgy se érdekli fiatalon az embert a káros hatása.
2020. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2020. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nincsen jó hatása, pénzt dobsz ki rá, amikor két nagy levegővel is lenyugodhatnál. Én attól sem köhögtem, sőt, kellemes élmény volt.
2020. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Idővel biztos hogy mindenki megbánja.

Csak egy ideig még tagadja, meg mindent kitalál hogy megmagyarázza.

2020. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Minnél később állsz le annál nehezebb, ha most leállsz sok nehézségtől megóvod magad.
2020. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Én konstans ki vagyok akadva rajta, hogy hogy engedheti meg magának ez a "fejlett társadalom", hogy egy ilyen addiktív, színtisztán romboló hatású kábítószer legálisan kapható legyen. Ezek után tényleg nem értem miért nem lehet füvet, vagy akár kokaint, gombát kapni ilyen módon. Ezáltal nem azt mondom, hogy utóbbiak kevésbé veszélyesek, hanem hogy a dohány sokkal veszélyesebb annál, mint aminek látszik, a legalattomosabb gyilkosok egyike.
2020. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy troll vagy.


Persze, nehogy többet a szádba vedd.

2020. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás egészségkárosító hatásait bizonyára ismered. Érszűkület, magas vérnyomás, emésztési zavarok, stb. Ennek tudatában a rászokás gondolatát még fontolgatod? Gondoltál arra, hogy ha ez a szenvedély szokásoddá válik, mennyi pénzbe fog kerülni? Szerintem MOST van itt az ideje annak, hogy ezeken elgondolkodj, és ezután dönts a belátásod szerint.
2020. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!