Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnam abba hagyni végre?

Hogy tudnam abba hagyni végre?

Figyelt kérdés

igazabol azert szeretnem abba hagyni mert mindenki kioffol ez miatt es szarul erzem magam, nem fokepp cigire gondolok napi szinten fuvezek, meg speedezek. Es egyszeruen nem tudom abbahagyni 16 eves vagyok de mar erzelmileg ki vagyok van mikor napokig nem alszok, eszek stb

ezen kivul kinezetemel semmi baj

max fura vagyok kicsit ugy altalaba mindig:D

nem tudom hogy mit kene csinalnom


2020. dec. 6. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretnél letenni róla, akkor menne. Vagy elmesz pszichológushoz. De ha az ember nagyon le akar tenni valamit akkor le is teszi
2020. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pszichológushoz biztos hogy nem megyek
2020. dec. 6. 20:16
 3/6 A kérdező kommentje:
le akarom tenni de mivel nincs olyan dolog amiert lettenem tartosan nem tudom leralni legtobb volt 2 het
2020. dec. 6. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól nem tudod letenni és nem akarsz elmenni pszichológushoz, akkor elég kínkeserves és még ennél is szarabb jövő vár rád.
2020. dec. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szokj rá a heroinra , akkor ezek nem kellenek majd.
2020. dec. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hatt az nem igazan van mifelenk.

Nem nagyob szeretnek elni semmi ilyenel. Jol se erzem tole magam, csak depis nem vagyok ha bevagyok allva:(

2020. dec. 7. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!