Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnam csillapitani az...

Hogy tudnam csillapitani az elvonasi tuneteim?

Figyelt kérdés
3.napja nem gyujtottam ra, nagyon nehez, igy 10ev utan. Ragyujtani ujra nem akarok, nikotin tapaszban, ragoban nem bizom, mert mar korabban sem segitettek. Enni nem akarok potcselekveskent, mert nagyon hizekony vagyok. Tudnatok tippeket, tanacsokat adni? Rendesen szedelgek; eros fejfajasom van, alvasi, szekelesi problemak, szoval kb az osszes tunet! :(
2014. jan. 3. 10:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Rágózás?
2014. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, első vagyok, csak annyival egészíteném ki, hogy nekem sokat segített a sima mentolos rágó!
2014. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Probaltam, nem segitett :( 1,5 evre sikerult letenni egyik naprol a masikra, terhesseg es szoptatas miatt, aztan ott rontottam el, hogy ujra ragyujtottam. Akkor nem esett nehezemre, de most nagyon!
2014. jan. 3. 10:47
 4/28 anonim ***** válasza:

Én volt hogy gumicukrot (csak egy fajta Haribo) z@báltam, volt hogy paradicsomot ettem mozarellával és bazsalikommal(hogy egészséges dolgot csináljak; amikor rámjön a rágyújthatnék), de egyik sem vált be.

Én akkor tudtam lerakni, amikor eldöntöttem, hogy bő egy év múlva úgy is nekiállunk a gyereknek; és szeretném ha addig valamennyire kitisztulna a szervezetem.

Nem volt olyan hogy utolsó szál, nem is tudom a napját; de még a hónapját sem! Egyszerűen amikor eszembe jutott hogy most kilépek rágyújtani; akkor erősebb volt hogy NEM, mert gyereket akarok MAJD, és a gyereknek úgy akarok nekiállni.

Szerintem ha találsz valamit; bármit amiben teljes meggyőződéssel hiszel, akkor fogod tudni lerakni.

Hozzáteszem, hogy gyorsan keress valamit; olvasgass leszokásról szóló cikkeket, a leszokást segítő oldalakat a neten.

Én nem híztam el!!!!!!! :-) De pl. ha szeretsz enni, akkor az is jó érv, hogy pár hónap múlva jobban érzed az illatokat; az ízeket! Attól még nem fogsz hízni; csak élvezetesebbek leszek a gasztronóniai "túrák". Sok sikert, és kitartást!

2014. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ott volt egy nagyon erős motiváció! Most is legyen! Szaporítsd a kritériumokat addig, míg nem lesz módod rágyújtani!
2014. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Kösziii! Hany ev utan sikerult letenni? Nagyon ingerlekeny vagyok, es az a baj, hogy ezt a ferjem es a lanyom is erzi, pedig igyekszem visszafogni magam.
2014. jan. 3. 10:53
 7/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ezek szerint nő vagy! Akkor gondolj arra, hogy nem leszel büdi amikor átöleled a gyereked! Én óvónő vagyok; és sajnos érzem ám a dohányosok gyerekeinek a ruháján!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sokszor még a haján is, hiába nem cigiznek benn!!!!!!! Nagyon gáz. ÉS sajnálom azokat a gyerekeket nagyon! Én ezért is örülök hogy leszoktam! Tedd le a gyerekedért, hogy soha ne legyél a dohányzás miatt beteg; ezzel már egy rizikó faktort kiiktatsz! Másrészt ott az a sok pénz... Tedd egy perselybe amit amúgy is elszívnál egy hónapban! És az első hónapokban költsd el!!!! Állatkertre a családdal, mozira a pároddal, méregdrága játéknak a gyereknek. CSak úgy! Mert nem dohányzol, és megteheted! Mert jut rá. Akkor is ha eddig is jutott; most annyival több jut! Szerintem ez egész jó motiváció! Egyébként pedig egyszer már sikerült; akkor meg tudod csinálni! HA kínkeservesen, akkor is! Sikerülni fog, ha tényleg akarod! Szorítok!!!!!!!!!! :-)
2014. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk az mar nalam nagy szo, hogy nem keresem a kibuvokat( pl., na, nem olyan jo otlet hirtelen letenni, inkabb elszivok 1-et egy nap es elhagyom=idegesseg eseten mar napi 1 doboz ment el, ...) pedig eleg drasztikusnak erzem. Olvastam, hogy 1-3 hetig tart ez a durvabb idoszak!
2014. jan. 3. 10:56
 9/28 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen kezdtem stikában cigizni a suliban; és 30 évesen volt az esküvőm, akkor még dohányoztam. Aztán valahogy 1 éven belül tettem le. A mennyiség változó volt; és én is ingerlékeny voltam addig; amíg egyik napról a másikra a majdani gyerek miatt elhagytam. Akkor semmi bajom nem volt! Ezért mondom, hogy durva motiváció kell.
2014. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) igyekszem nagyon!
2014. jan. 3. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!