Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnam az egyik ismeros...

Hogyan tudnam az egyik ismerosom leszoktatni a cigizesrol?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk valami hu de joban, de feltem ot. Rossz kornyezetben van, igy o is elkezdett cigizni. De en meg csak most tudtam meg, de mar tobb mint egy honapja csinalja..Annyit mondott, hogy emiatt nem akar velem rosszban lenni. De szerintem ehhez keves vagyok, hogy leszoktassam.

2015. máj. 24. 09:16
 1/3 A kérdező kommentje:
légyszi valaki, sürgős!!
2015. máj. 24. 12:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves? Olyan 12-15 körül lehet. A szülei tudják? Ha nem mondd meg nekik. Ha tudjk nincs mit tenned, majd magától rá jön. Ha nagyon jóban vagytok elfogadod ahogy van, engem is elfogadnak így. Ahhoz, hogy segíts valakin el kell, hogy fogadja. Ha ő nem akar leszokni, akkor nem tudsz neki segíteni, neki kell akarni! Maximum próbálj 1-2 ellenérvet mondani, hogy ne cigizzen. Számolja ki, hogy évente mennyit költ rá, hogy a mostani adag növekedni fog stb. Oszttársam napi 1-2 szállal kezdte 1 éve már napi 1,5 doboz piros Symphoniánál tart. Érvelj, de ne Menj bele abba, hogy mit okoz stb. Ne ijeszgesd! Gobdolkoztasd el, hogy megéri-e!
2015. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom. Nem vagyunk nagyon joban, de tenyleg feltem ot. Nem vagyok benne biztos, hogy tudjak a szulei, de szerintem egyszer biztos rajtakaptak mar, sot biztos. De megkert, hogy ne mondjam elDe senkinek, mert a vegen szulei fulebe jut... senkinekde ha szolnek a szuleinel, biztos megharagudna.
2015. máj. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!