Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire veszélyes a marihuana...

Mennyire veszélyes a marihuana a fejlődő szervezetre, agyra?

Figyelt kérdés
2 évi folyamatos füvezés után arra az elhatározásra jutottam, hogy leteszem. Az idő teltével memóriaromlást, motiválatlanságot, apatikus állapotot okoztam magamnak, romlott a tanulási készségem, mondhatni antiszociális is lettem tőle. A kérdésem arra irányulna, hogy ez fog-e javulni a jövőben, vagy végleges elváltozásokat és károkat okozott bennem? 18/F

2020. dec. 15. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Mint minden kábítószer, nagyon veszélyes.

Fiatal vagy még, regenerálódhatsz. Mit mond az orvos?

2020. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Hirtelen azt hittem, én tettem fel a kérdést, csak nem emlékszem rá. 2 éve szívok, 18 vagyok, és ugyanezeket tapasztalom. Ha gondolod, vagy szeretnél valakivel erről beszélni, írj privátot.
2020. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom néha nem volt tiszta a fű, kérdés az mivel ütötték fel...
2020. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira veszélyes, mint bármi más élvezeti cikk, ami hat az idegműködésre és így az agyra is. Különösen veszélyes a még teljesen ki nem fejlődött szervezet esetében, hiszen az érzelmi és intellektuális működések éppen a nemi érés kb. 10-15 éves időszaka alatt alakulnak véglegesnek mondható formába. Ha valami kívülről bejutó tudatmódosító szer hatása is érvényesül, akkor mellékvágányra fut a fejlődés.
2020. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyénfüggő. Mindenki döntse el maga, hogy mennyire befolyásolja a szer. Amennyiben tudsz mértéket tartani nem káros. Persze ha arra használják, amire való. Ha egyáltalán megtudod különböztetni mit szívsz, gondolok itt, sativa, indica, hybridek. Lehetséges, hogy te felütött valamit kaptál, vagy herbált, esetleg JWH porba áztatott "kanabiszt". Depresszió kezelésére ne használd.

Remélem segítettem.

2021. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!