Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A haverjaim folyton fűvel...

A haverjaim folyton fűvel kínálnak, én mindig nemet mondok, de szeretném ki próbálni csak még nem mertem. Milyen reakcióitok vannak kb. egy sluk után? Jó-érzések vagy rossz érzések törnek az embere vagy semmi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1 slukk szinte semmit se ér. Ha kezdő vagy sztem kB max. 3-4 slukkot próbáld.

Ja és ha előtte ittál (már löttyensz) akkor könnyen rosszul lehetsz(hányás)

teljesen elnyom, és leginkább nevetés jön rád.

A reakcióidőd nagyon lelassul, össze vissza hallucinálsz, pl csörög a telefon, mentő szirénázik, (de ezt majdnem folyamatosan hallod)

nem jellemző, hogy rettegni kezdj szerintem.

DE!!

Nem véletlenül bünteti a törvény!!!! Lehetőleg ne kapjanak el, mert akkor járhatsz a bíróságra.

ÉS!

Mindenkit másképp üt meg, lehet, hogy kutya jó lesz, lehet tök rosszul leszel.

2010. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

és még annyit, hogy nagyon szomjas leszel. Igyál sok vizet.

mikor kezd elmúlni a hatása, kipakolod a hűtőt:)

2010. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A tudatmódosító szerek nagyon súlyos következményekkel járhatnak! Én nem tartom szerencsésnek a kísérletezgetéseket vele.
2010. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég tapasztalt vagyok már, bár az első füvezésem nagyon jól sült el, de sok gebasz is volt, amit így visszatekintve már ki tudok elemezni.

1. Jó társaság. Csak olyanokkal próbáld ki, akikben abszolút megbízol, és akikkel nagyon összhangban vagy.

2. Tapasztal tekerő-mester készítse el a cigit, külöben iszonyat rossz tud lenni, ha letüdőzöl egy égő dohány,papír,fű darabot, pár pillanatig úgy érzed majd meghalsz tőle... De a hatásban ez parát eredményezhet.

3. Olyan helyen próbáld ki, ahol akár le is fekhetsz, mert van amikor nem csinál mást a fű, mint PAFF kiüt és alszol, mint a bunda.

4. Legyen nálad a kedvenc csemegédből, vagy vegyetek vmi krémes finomságot. Két okért ajánlom: először is a kajaflash miatt, ha rámjön, és nincs nálam étel, akkor addig megyek az éjszakába, míg meg nem találom, amit kívánok, és addig nem érdekel semmi. A másik ok, hogy iszonyat poén tud lenne az evés, mind neked, mind a haverjaidnak, neked mert eszméletlenül finomabbnak érzed a kaját, haveroknak meg mert te esetleg elég furán kezdesz el kajolni, ezért rátok tör a röhögőgörcs, és még jobb.

5. Gond, probléma ne legyen a fejedben, mikor rágyújtotok, különben parázni fogsz. Legyél könnyű, leginkább ne gondolj semmire.

6. Ahogy bevégeztétek a cigit térjetek rá a számotokra legviccesebb dologra, amin bárhol bármikor amúgy is nagyon röhögnétek.

Kb. ennyit tudnék tanácsolni.

2010. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!