Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretném, kipróbálni a füvet...

Szeretném, kipróbálni a füvet persze tapasztalt emberekkel és jó társaságba úgy nem para? Az egyszeri kipróbálásnak vannak hátulütői? Most nem a fű pro/kontra érdekelnének inkább tapasztalatok!

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 12:10
 1/7 anonim válasza:
érdemes olyan helyen próbálkozni ahol tuti nem buksz le : D
2010. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
49%
Hátulütők mindig lehetnek. Lehet, hogy elsőre nem érzel semmi durva hatást, de az is lehet, hogy rosszul leszel tőle. De ha olyantól félsz, hogy rászoksz a heroinra vagy ilyesmi, attól nem kell félni.
2010. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt ha megtudakolod hogy nincs-e allergiád kender származékokra, mert az olyan esetek elég rossz kimenetelűek szoktak lenni...

Másrészt az is kérdés hogy mit jelent számodra a "tapasztalt emberek és jó társaság"

2010. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En 30evesen kiprobaltam es osszehanytam magam...Azota sem kell.Csak nehogy ne legy rosszul es raszokj!
2010. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:

Az egyetlen veszélyes hátulütője a kipróbálásnak az, hogy rászokhatsz. (Az én környezetemben sok mindenki kipróbálta, de közülük senki nem szokott rá, én sem.)


Én is tudok pár emberről aki hányt elsőre, de értelmes és tapasztalt ember mellett bajod nem lehet.

2010. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%

Már bocs, de értelmes ember nem füvezik.

Te se tedd!

2010. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ezzel kezdtem, pont azt gondoltam amit Te! Csak egyszer, nemlehet leállni szinte
2010. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!