Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 éves vagyok, hogyan mondjam...

18 éves vagyok, hogyan mondjam el a szüleimnek hogy dohányzom? Ti annó hogyan mondtátok el?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha valamilyen csoda folytán eddig nem érezték még rajtad, akkor.

Anya, apa, beszélnünk kell. X ideje sajnos rászoktam a cigire.

2021. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Még két éve mentem apámért kocsival és kint felejtettem a műszerfalon a cigimet. Amikor megkérdezte hogy az miért van ott, azt mondtam hogy haveromé és itt felejtette. Aztán persze nem tudtam sokáig magamban tartani, ugyebár nikotinhiány, nem birtam otthon rágyujtani mindig valami habi indokot kitaláltam hogy ide-oda kell mennem, persze csak egy utcával odébb mentem cigizni, mondom már ugyis mindegy, felnőtt ember vagyok. Leültem beszelni velük, mondtam hogy ez van, tartottak egy hegyi beszédet és ennyivel le lett tudva. Pedig minimum egy pofonra számitottam mert eléggé szigoru szüleim vannak, de nem verték nagy dobra. Ugyhogy nyugodtan mondd el nekik.
2021. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Elmondod, hogy rágyújtasz de abba fogod hagyni.
2021. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam, amikor arra került sor, hogy elmondom, hazaértem, eléjük álltam és elmondtam mi a stájsz. Eleinte napi 1-5 szálat szívtam, majd 20 éves koromra azt vettem észre, hogy majd' két dobozzal szívok egy nap. Én azóta sem szoktam le, jól fizető állásom van, így megengedhetem magamnak, hogy fenntartsam ezt a szokásom. Neked azt ajánlom - ha megfogadod, akkor megfogadod, ha nem, nem -, hogy ne szokj rá, vagy ha rászoktál, akkor szokj le. Nem az egészségügyi része miatt, mert az magán dolog, hanem sokkal inkább az ára miatt 1600 forint egy doboz cigaretta, és ennél csak feljebb megy az árlistán. Továbbiakban kívánok eredményes leszokást, amennyiben amellett döntesz, vagy jó egészséget, kiváló társaságot és kellemes pöfékelést, amennyiben nem szoksz le. 43/F
2021. jan. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!