Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki vagy menő dolog a mai...

Ciki vagy menő dolog a mai tizenévesek körében a dohányzás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 20:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is vannak gondjaim, de nem cigizek, valamint a helyesírásomon sem ront annyit azért...
2010. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:

nem tudom ki itt a legnaivabb...

már csak azért, mert mindig a pénz az úr.

akkor meg nem tök mindegy nektek nem dohányzóknak, hogy hányan nyiffanunk ki? annyival több pénz marad nektek!

vannak olyan emberek, mint én, akik betegségben szenvednek.

én például hiperaktív vagyok(nem vicces, le lehet pontozni...)és nagyon sokszor volt olyan hogy napokig nem ettem. ezt hívják példának okáért ANOREXIÁNAK. akkor például segített...

bulimiámban segített

sziasztok

2010. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Akkor talán add be újításként az anorexia, a bulímia és a hyperaktivitás gyógymódjaként. Biztos különleges és egyedi gyógymód lehet, már csak azért is, mert pl. a hyperaktivitás már egészen kiskorban előjön. De jó, akkor ha eleget dohányoznak , 7-8 éves korukra meg is gyógyulnak:)
2010. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
15 éve még menő volt, Bruce Willis filmek élték a világ korukat, nah meg mel gibson stöbö, nem ragozom, ma viszont égő is, meg nem is. embere, és közösség válogatja
2011. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!