Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Hogyan beszélitek...

Dohányosok! Hogyan beszélitek le a cigiről azt az embert,akit nem akarjátok hogy rászokjon? Szerintetek az a jobb,ha valaki ki sem próbálja a cigit vagy az,ha elszív egyszerre egy dobozzal, hogy olyan rosszul legyen tőle,hogy többet rá se néz?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi biztosan nem működik. Én így szoktam rá. Anyámnak köszönhetem, mivel így akart leszoktatni a napi 1 szálas szívásomról, így lett belőle mára napi 1,5 doboz.
2021. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Jobb ha ki sem próbálja.
2021. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet senkit sehogyan lebeszélni.

Mindenki azt hiszi hogy majd ő megmutatja, a többi a hülye.

Mind azt mondja egy ideig hogy ő nem akar rászokni, aztán azt hogy mármikor abba tudja hagyni.

Mire rájön hogy már nem is tudja abba hagyni sehogyan sem.

Csak aki nem akar dohányozni vagy nagyon le akar szokni, azt könnyű rábeszélni.

2021. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a sajat eleterol dont. En leszokoban vagyok, de hanyingerem van azoktol az emberektol, akik mindig meg akarjak mondani a masiknak, hogy miert is kellene leszoknia. Addig, ameg nem sajat magukert teszik, nem is fogjak letenni, ennyi. Nekem erzem, hogy mar nem esik jol az a napi 10 szal, mar csak 3-4-et szivok es amint ezen is erzem, hogy nem esik jol, meg kevesebbet.

Ha az ismerosod ki akarja probalni, ki fogja, az o elete, o dontese, figyelmeztetheted arra, hogy milyen konnyu raszokni, szinte eszre sem veszed, viszont en azt vettem eszre, hogy minel jobban eroltetik azt, hogy ne, annal biztosabban ki fogja probalni az illeto.

2021. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!