Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Négy évnyi dohányzás mit tesz...

Négy évnyi dohányzás mit tesz az ember tüdejével? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
15 éves koromban kezdtem el cigizni, akkor még 1 hétre elég volt egy doboz, utoljára novemberben gyújtottam rá, akkor már napi egy doboz elment. November 30 óta nem dohányoztam, azóta leszoktam. Most 19 vagyok

2021. jan. 13. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Mire gondolsz?

A férjem 10 év után tette le a cigit. A mellkas röntgen amit nem régen csináltak neki, teljesen jó, az orvos azt mondta neki minta nem is cigizett volna sose

2021. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl erre, hogy milyen elváltozást csinál a tüdőben, meg hogy mennyit rongálódik 4 év alatt. Gondolkodtam, h csináltatok röntgent róla, csak a Covid miatt most nehézkes a klinikán a sok papírozás miatt
2021. jan. 13. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok

Nem feltétlen nehéz a dolog

Attól függ hogy hol laksz ugye. Mi egy kis faluban élünk, fél órára a város ahol a röntgent csinálják és a múlt héten kértem időpontot a férjemnek és másnapra kapott is, szóval egy telefont megér szerintem ha kíváncsi vagy

2021. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ukrajnában lakok, 20 km-re a várostól ahol van klinika, de előtte még át kell mennem egy beutalóért a másik faluba, és csak aztán mehetek kérni időpontot.
2021. jan. 13. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, ezért még tud a szervezeted regenerálódni.
2021. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!