Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » IQOS készülékkel kapcsolatosan...

IQOS készülékkel kapcsolatosan volt már valamilyen egészségügyi problémája valakinek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron vásároltam egy IQOS készüléket.

Eleinte örültem, hogy szinte egyik napról a másikra át tudtam állni erre a dohányhevítős dologra. Viszont nagyjából októberben, arra lettem figyelmes, hogy a fogínyem begyulladt. Mivel nem tapasztaltam még ilyet, másra gyanakodtam, rossz fogam nincs, viszont a következő hónapban már fogínyvérzés is társult a gyulladáshoz. Azóta kísérletezem, csökkentettem a napi Heets mennyiséget, így azt vettem észre, hogy mérséklődnek a panaszok. Sajnos ma elkezdtem visszatérni a hagyományos cigarettához, ami egy kicsit sem esik jól. Esetleg van más is aki hasonló cipőben jár? Vagy más miatt, de abbahagyta az IQOS használatát?



#dohányzás #fogíny #HEETS #Fogágy betegség
2021. jan. 11. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ezt az IQOS-t inkább engedd el (főleg a jelentkező tünetek miatt), helyette javaslok valami komolyabb e-cigit. Tudom nagyon bonyolult elsőre, de ha az én 60 év feletti 'boomer' fejemmel meg tudtam érteni (és megszeretni) ezt a világot, akkor neked is menni fog :-)
2021. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Pont az e-cigin törtem a fejem, gondolva hogy talán az jobb alternatíva lenne a hagyományos cigarettánál, és dohányhevítős eszközöknél.

2021. jan. 14. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Az íny gyulladást és a vérzést a fogkő okozza, nem egy rossz fog. Az iqosnak a világon semmi köze a vérző, gyulladt ínyedhez. Menj el egy fogorvoshoz és kérj fogkő leszedést!
2021. jan. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Nekem a pulzusomat emeli, sokkal jobban, mint a hagyományos cigaretta. Napi 3 vagy 4 heets-nél nem szívok többet, mert érzem, hogy nem esik jól. Azóta van esetleg bármilyen fejlemény az problémád megoldásában?
2021. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Teljesen felhagytam az IQOS-szal, már egyáltalán nem használom, sajnos visszaálltam a hagyományos cigarettára, annyi hogy abból nem szívok el napi 10-15 szálnál többet.

(Régen simán elpöfékeltem 1/1,5 dobozzal, és a HEETS-ből is sikerült tartanom ezt a szintet...)

A fogínygyulladás 1 hét alatt, a vérzés mostanában szűnt meg teljesen.

A legjobb az lenne, ha teljesen le tudnék szokni. ☹️

2021. febr. 4. 08:58
 6/6 anonim válasza:
Sajnos meg kell erősítselek ebben. Igen, radikális gyulladást okoz az ínyben. Tapasztalatból mondom.
2023. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!