Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az Iqosról mi a véleményetek?

Az Iqosról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri váltani? Ha igen melyik fajtát? A 2.4-et vagy a 3-at. 3-ból melyiket?

2021. febr. 3. 23:46
 1/5 anonim válasza:
A dohányzásnál mindenképpen jobb, nem keletkezik füst amit a tüdődbe szívnál, és kevésbé büdi. A testvérem használja, a típusokat sajna nem ismerem, de hálásak vagyunk neki amiért váltott(az egészsége miatt főleg), ráadásul mindenféle ízű heatset lehet bele kapni ami jópofa. Én, mint ex-dohányos mondjuk a teljes leszokást ajánlanám, de a kérdésnél maradva, megéri váltani!
2021. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ment a zöld! A teljes leszokás a terv, szép fokozatosan. Először szeretnék iqosra váltani és azt szép lassan elhagyni majd :)
2021. febr. 3. 23:55
 3/5 anonim válasza:

Én gyümölcsevéssel pótoltam a cigit amikor leszoktam, a gránátalma bogyók rágása teljesen lenyugtat :D

Sok szerencsét a leszokáshoz!

2021. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leszokás miatt érdemes váltani, de Iqos-t nem vennék, nekem volt, de sokszor meghibásodik, így visszaküldtem, vettem helyette egy olcsóbb és jobb hevítőt, heets-el ugyanúgy használható. Iqos-al az a baj, hogy ha kicsit nem figyelsz, akkor a hevítő tüskéje eltörhet, nem minden esetben tudsz vele 14 slukkot beleszívni, mikor milyen kedve van,utána meg 4 percig tölteni kell. De az igaz, hogy nem büdös, nem lesz cigiszaga a ruháidnak meg neked. Kolléganőm ezzel szokott le, viszont teljesen más ízvilág, mint a cigi, van aki ezt nem bírja,nem szereti. Heets-ből én nem láttam sokfélét még, kb. van 6 fajta, de szinte ugyanaz mindegyik.
2021. febr. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4/4 megkérdezhetem, hogy milyen eszközt használsz?
2021. febr. 7. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!