Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit lehet kezdeni, hogy fűtől...

Mit lehet kezdeni, hogy fűtől ne verjen fel a szívem?

Figyelt kérdés
Régebben intenzíven szívtam napi szinten, viszont volt egy este nyáron mikor pánikrohamom lett azóta elég ramatyul vagyok. Sokkal jobban félek mindentől kocsit megijedek már rosszul érzem magam és szorongok. Namármost azóta 1x próbáltam szívni és arra gondoltam hogy csak ne legyek tőle rosszul, és lám úgy vert a szívem, hogy még a többiek is beparáztak. Ha veszek be előtte frontint az megoldás lehet?

2021. febr. 6. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Minek szívod ha sz@rul vagy tõle? Így végképp ne keverd a kettõt.
2021. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ezek mellett ez még kérdés? Nem kéne szívni, mert ebből csak nagyobb baj lesz.
2021. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne szívd. Rám is rossz hatással van. Kipróbáltam talán háromszor, de elég furán éreztem magam tőle, úgyhogy többet nem szeretnék élni vele.

Egyébként gyors szívverésre én Propranololt szoktam bevenni, de persze orvos írja fel.

2021. febr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek való a fű sajnos. Mentális betegség megléte esetén kifejezetten rosszat tehet.


swe 420!

2021. febr. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, én pszichiátriai kezelt vagyok, és megtapasztaltam, hogy nekem nem való a fű. Vagy nem éreztem szinte semmit, vagy hullámzottak az érzéseim. Kidőltem, és vagy fél órán át hol jó érzés öntött el, hol azt éreztem, mindjárt pánikolni fogok. Ezek váltakoztak, úgyhogy többször nem fogom szívni.
2021. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!