Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos műanyag tisztítófejet...

Iqos műanyag tisztítófejet bedugtam amíg meleg volt, megolvadt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igen, béna voltam, lépjünk túl.

Csak nagyon picit megkapta a műanyagot, a tisztító eszközön nem is látszik, nem olvadt rá brutálisan, utána letisztítottam a rendszeresített tisztító pálcával, nem látszik semmi a hevítőn, de kicsit még mindig érezni az olvadt műanyag szagot 3 használat után is.

Tudtommal az égett műanyag belélegzése rákot okoz, bár ilyen mennyiségtől nem ijdetem meg, viszont el fog ez múlni?

Vagy hogy tisztítsam meg?



2021. febr. 13. 14:38
 1/2 anonim válasza:
Iqus ügyfélszolgálata készségesen fog válaszolni neked.
2021. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1es válaszolónak:


[link]


Egyébként az lett a vége, hogy szerencsére megvolt az 1 éves VIP garanciám, és kicserélték ingyen. Egy éven belül 1x ha van kedved, kicserélik, ha előtte teljesítetted a feltételeket (megnéztél pár videót (15p az életedből) és engedélyezed a kb 4 havonta 1 hírlevelet, amik úgy érzem nem nagy árak ezért, nekem megérte.)


És pont egy ilyen marketing hívás alkalmával (4x hívtak fel mindössze egy év alatt, tehát nem nagy ár ez sem), mivel válaszoltam a kérdésekre, megjutalmaztak ingyen egy tisztító készlettel, így kaptam egy új műanyag részt pont :D Plusz csomó vesszőt.


Leírom, hátha esetleg valaki tanul belőle :)

2021. febr. 26. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!