Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos cigit szívok 3 hónapja....

Lu11 kérdése:

Iqos cigit szívok 3 hónapja. Miután elszívok egy cigit és szétszedem a füstszűrőjét, olvadt műanyagot találok benne. Valaki segítene meggyőzni, hogy egy kevésbé ártalmas cigarettának olvadt műanyag beszívása normális és nem okoz megbetegedést?!?!

Figyelt kérdés
Vagy csak 10 év múlva, mikor hullanak az emberek, fogják azt mondani, hogy huppsz?Nagyon jó ötletnek találom ezt a cigit, sokkal jobban szeretem, mint a normált, de valami új fejlesztés kellene, mert szerintem ez így nagyon veszélyes lehet😭 Köszönöm a hozzászólásokat!

#IQOS cigaretta #hevített dohánytermék #dohányzás káros hatása
2020. ápr. 17. 13:58
 1/4 anonim válasza:
38%

Én azt figyeltem meg, hogy nagyon büdös csöves szaga van a drága cigiknek is

15 éve még finom dogány illatuk volt.

2020. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szokj le a dohányzásról, és sokkal jobban leszel. Főleg most a vírus idejében lenne ez célszerű, mert a dohányosok körében az EÜ kockázat nagyon magas.
2020. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kísérleteznek rajtatok. A műanyag lerakodik a tüdőre, és nem engedi megtapadni a vírust. Igaz a levegőt sem.
2020. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem muanyag, hanem kukoricakemenyitobol készült cucc, ha megnezted volna az 'oktato videokat' akkor tudnad. Azert ha mar szivod nem art tisztaban lenni azzal, hogy mit szivsz, foleg nem kene butitani a nepet a kerdeseddel.
2020. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!